About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

 Přednášky, reportáže a vysílání z festivalů /  Avadesign69 /  19. červenec 2017

Strach je opak lásky. Když milujeme bezpodmínečně, máme srdce otevřené a naše vědomí je rozšířené do nekonečna. Milujeme jen tak, vše co je kolem v lehkosti bytí a v tiché pozornosti.

Strach je opak lásky. Když máme sebemenší strach, naše srdce, hruď, krk a Solar plexus se sevře, nastane úzkost a vnitřní třes. Naše vědomí se scvrkne a spadne na úroveň mentálního vědomí se stále se opakující obsesivní myšlenkou. V horším případě vědomí/duch unikne z našeho těla a my stojíme bezduchý a nevíme, kdo jsme a co děláme. (Třesu se strachy, bolí mě - břicho mám strach, nemůžou se ve mně krve dořezat, zblednul strachy, strachy zezelenal, strachy ani nepípnul.)

Největší strach Jsem měla o vánočních svátcích v období komunismu. V té době jsem žila ve Francii a vždy na Vánoce jsem jela sama s malými dcerami autem do Čech. Můj manžel byl námořník a cestoval často v té době po mořích.

Vždy když jsem přejížděla celní hranici, zastavovali mě čeští celníci a pořád na mě mířily samopaly. Dva celníci se prohrabovali v mých osobních věcech a jeden pořád mířil tou zbraní na mě. Někdy jsme museli čekat dvě hodiny v mrazu a v noci než nám otevřou závoru a po celou tu dobu čekání na nás mířily.

http://www.frantiskajaneckova.com

http://www.sites.google.com/site/terapiefrantiskazjaneckova/

Vyrobila internetová televize Příznaky transformace TV

http://www.priznakytransformace.cz

Související videa