About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

 Ve výstavní části můžete využít služby různých poraden kartářů, chiromantů a dalších poradců.

 

                                                 

 

            

BYLINNÉ KRÉMY A VÝŽIVOVÉ DOPLŃKY

V této době je na trhu oficiálně schválených 41 druhů bylinných krémů (vyráběných na Slovensku bez vonných alergenů a chemických konzervantů v bio kvalitě) a 21 druhů výživových doplňků ve formě tinktur v 28% alkoholu. Jedná se všechno o vlastní recepty, které působí transformačně na energetickém těle. Všechny recepty jsou nastavené virgulí a jedná se o bioinformačně - transformační preparáty - na pleť, lymfatický systém a pohybový aparát.

 

                                   

                                                                                                         

                 

Tělové svíce - Michal Ježek

Ve výstavní části výstavy Ezotera najdete "tělové a ušní svíce", které pomáhají na uzdravení fyzických a psychických potíží. Vysvětlím Vám princip fungování. Jak je možné, že tyhle svíce tak úžasně fungují? Povím Vám, co všechno se dá vyčíst z aplikované svíce. Jak přesná může být diagnostika. Pomohu Vám zvolit ten lepší léčebný program.

Do výstavní části je vstup zdarma.

 

                              

 

                                                                                 

 

PASTELOVÝ SVĚT - novinka - DIÁŘ na celý rok 2019

U autorského stánku  Pastelový svět Jarmily Beranové, specialisty na automatickou kresbu, malířky, spisovatelky a lektorky vždy najdete ten pravý lék a pohlazení pro duši  prostřednictvím harmonizačních obrazů a mandal, autorských knih a terapeutických CD pro děti a dospělé, pohlednic, kalendářů, Hravého výkladového pexesa s mandalami, připínacích špendlíků a nyní také NOVINKU – DIÁŘ malých radostí na celý rok 2018 PRO ŠTĚSTÍ. Nenechte si  ujít prožitková tematická setkání  v učebnách, stačí vzít  s sebou pastelky, kancelářský papír a budou se dít ,,zázraky“.

 

                                                                   

                                                                                                                             

 

IRISDIAGNOSTIKA - zjištění zdravotního stavu z oční duhovky

Irisdiagnostické vyšetření umožňuje komplexní analýzu vašeho zdravotního stavu. Čtení z očí a záznam do iridomapy /trvá 5-10 minut/ je bezkontaktní, přesné, bezbolestné a preventivní. Vyhodnocení zdravotního stavu Vám upřesní poměr zjištěných disharmonií a současně pomáhá odhalit příčiny jejich vzniku. Součástí vyhodnocení je doporučení harmonizace dle individuálních potřeb organismu, za pomoci přírodních imunostimulátorů, beta-glukanových přípravků z hlívy ústřičné, doporučeného stravovacího a pitného režimu.

 

 

 

RANKA

Muž a žena na ezoterické výstavě

Když se dají dohromady muž a žena, na výstavě MSŽ a EZOTERA to poznáte. Ženská energie - tak to je třeba stánek kartářky - sama vykládá, k tomu má na prodej pár drobností a po výstavě si sama sbalí kufřík. Moderní dívka má ještě navíc roztahovací plakát s vlastním velikým portrétem. Práce s lidmi, předávání zkušeností, dnes už naštěstí církev nelikviduje ženy, co dosáhly moudrosti a předávají ji. Nebo umělkyně s obrázky, svíčkami či knížkami co si draze nechají vytisknout a tiskárny je dost šidí. Vlastní tvorba, co mluví k lidem, ale záda nemají krytá, technické zázemí jim chybí, jsou zranitelné. No a ještě ženy co se daly na chlapskou cestu životem, ty pak mají počítač, ale zase chybí ta něha a soucit se zákazníky, svou samostatností je zazdily. I muži mají takové stánky, prodávají dokonalé věci, vysvětlí nevysvětlitelné a na stánku je cítit síla, schopnost, rozhodnost.

Když však uvidíte za pultem muže i ženu dohromady, je to výjimečné. Ta žena je křehká, může s návštěvníky společně poplakat, projevit něhu se svou nekonečnou láskou, otevřít své srdce dokořán a muž přitom celý stánek s ní hlídá, prodává, organizuje, řídí auto na dalekých ranních a nočních cestách a nosí věci, občas i zapojuje a ovládá hudební aparaturu. Takový muž podporuje ženu v tom, co ona umí nejlépe, jeho srdce zachytilo, co by pro ní mohl udělat. No to prostě vidíte na jejich stánku jako hojnost plnosti. Muž nahraje povídání té své milované na CD, do knížky, do kartiček, a svůj zážitek ještě chce zprostředkovat dalším lidem: "Přijďte se podívat, jak je krásná, jak jí to sluší a jak povídá a zpívá! A tady na CD si můžete poslechnout, co říká, tady si zase můžete přečíst, co napsala a taky přes kartičky Vás může nakopnout, stejně jako to dělá mně, když se mé protivné ego postaví na zadní."

V jejich království je vidět spojení dvou protikladů, které spolupracují. Že by Pán Bůh chtěl fakt naplnit mužský svět moudrostí lásky, kterou vyzařují jen ženy?

                                    

VYKUŘOVADLA

Kromě kvalitních vykuřovadel můžete na výstavě zakoupit i nejlepší knihu vykuřovadlech vydanou u nás, navíc, oproti prvnímu vydání bez cenzurních zásahů. Tato kniha přináší hluboký vhled do světa vykuřovadel. Dozvíte se v ní,  jakým způsobem se vykuřovadla používají, jaké mají účinky a historické souvislosti. Jsou kvalitně označeny a popsány jednotlivé botanické druhy rostlin, jež vykuřovadla produkují, doplněné o barevné fotografie i dobové ilustrace. Doporučujeme všem z Vás, kteří se chcete kvalitní, navýsost odbornou formou dozvědět o vykuřovadlech co nejvíce z pohledu spirituálního, praktického i vědeckého. K dostání za nejlepší cenu u nás - Vykuřovadla Rymer, www.vykurovadla-rymer.cz

 

 

SOŠKY ANDĚLŮ