Událost

Titulek:
festival Miluj svůj život Praha NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ!!!
Kalendář:
Datum:
27.10.2018 - 29.10.2018
Místo:
URL:
Autor:
redakce
Kapacita:
Neomezeno
Účastníci:
Kopírovat:

Popis

Ve dnech 27.-29.10.2018 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 53. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. 

Našli jsme pro festival NOVÉ MÍSTO konání. Festival se uskuteční v MODRÉ ŠKOLE, Kupeckého 576, Praha 4. Místo má výbornou dopravní dostupnost - zastávka metra C - Háje (výstup Modrá škola a odtud cca 150 m). Také zde staví městské a příměstské autobusy. 

Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 130 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. 

V pestrém programu, na kterém právě pracujeme, se vám představí zajímaví lektoři a témata.

Svou účast potvrdila např. oblíbená terapeutka Wahlgrenis. Dozvíte se také o léčení přírodní cestou a vlivu látky DMSO a olejovo-bílkovinové stravy, kterou vám představí paní Helena Cmurová. 

Pan Milan Chadima, vám spolu se svou partnerkou ukáže, jak ohýbat roxory o krční jamku a také jak překonat a zpracovat své strachy a přejít koberec skleněných střepů.  Poznáte šamanské techniky z různých koutů světa, přijede paní Iris Palaanová (Mongolsko), také Juan Carlos Pacaya Goméz (Peru), Estela Orbito (Filipíny), Zaada Bayarjargal (Mongolsko). 

Koncertem vám zpříjemní den fenomenální hlasový improvizátor Patrik Kee.

Další zajímavosti a program vám přineseme v druhé polovině srpna.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.  Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže,  irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… Také se budete moci projít po koberci střepů.

Festival se uskuteční v MODRÉ ŠKOLE, Kupeckého 576, Praha 4.

Místo má výbornou dopravní dostupnost - zastávka metra C - Háje (výstup Modrá škola a odtud cca 150 m). Také zde staví městské a příměstské autobusy. 

Výstavní část bude bezbariérová. 

 

MÁTE-LI ZÁJEM O SPOLUPRÁCI - OZVĚTE SE, ideálně telefonicky: 608 377 573.

 

V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573, email: festivzavináčezotera.cz

Komentáře