About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

 "NAŠI PLANETU JSME NEZDĚDILI PO SVÝCH PŘEDCÍCH, ALE PŮJČILI JSME SI JI OD SVÝCH DĚTÍ."

- motto naší české, rodinné firmy Missiva...

Myšlenkou naší firmy je, abychom si v souladu s přírodou uklidili kolem sebe, ale i v sobě 😀.  Těší nás, že lidé vyměňují agresivní chemické čisticí a prací prostředky za přípravky v přírodě lehce odbouratelné.

V Missivě již 23 let vyrábíme úklidové a čisticí prostředky -  přípravky na praní, mytí nádobí, podlah, koupelen, až po kosmetiku. Máme ale i za studena lisované oleje a bylinné, vitamínové nápoje pro podporu našeho zdraví....

Je krásné žít v souznění s energií přírody. Jsem ráda, že se s Vámi mohu o toto vše podělit.

Těším se na vás

Libuše Ringelhánová

     

 

*******************************************************************************************************************************************

Zajímá Vás tradiční čínská medicína? Jak se zbavit bolesti bez chemie nebo jak pečovat o ženské zdraví?

TianDe přináší širokou nabídku produktů, které jsou sestaveny podle receptur Tradiční Čínské Medicíny.

„Zaměřujeme se na zdraví, krásu a psychickou pohodu. Naše produkty mají unikátní přírodní složení a obsahují velmi vysoký podíl účinných látek.“

DOKÁŽEME VÁM POMOCI S ŘADOU ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ. OD BOLESTI ZAD, KLOUBŮ, MIGRÉN A KOŽNÍCH PROBLÉMŮ, PŘES GYNEKOLOGICKÉ ZÁLEŽITOSTI A PSYCHICKOU POHODU AŽ PO KRÁSNOU PLEŤ, VLASY NEBO ŠTÍHLOU LINII.

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu,  jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. Voda používaná v kosmetice se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

VÝROBKY NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH 

 

 

 ******************************************************************************************************************************************************* 

Krása a vitalita

 

Svíce a svíčky

V listopadu 2017 to bylo již 20 let, kdy jsme se rozhodli pro výrobu svíček a založili firmu. Moje celoživotní láska ke svíčkám mi v podstatě ukázala a prozářila směr, kterým se máme dát. Když se ohlížím v čase, byla to vždy intuice, která mne vedla při vytváření jednotlivých svící a jejich témat. Již v začátku jsme se rozhodli pro dvě slova, která budou symbolem naší práce. Jsou to: čistota a svoboda. Čistota ve smyslu použitého materiálu a svoboda duchovní. Svíčky vytváří v průběhu hoření krásná křídla z tuhnoucího vosku a svými tvary a čistým světlem zvou k zamyšlení. Hra barev a jejich smysl oslovoval nejen mne a to bylo pro nás jako palivo na další cestu. Svíčkám od nás začalo rozumět stále více lidí, oslovovali nás nejen úžasní majitelé obchodů a terapeutických studií, ale nakonec i sami léčitelé z celého světa, kterým světlo svící pomáhá při práci. Vytváření svíček s tímto posláním bereme jako dar. Svíčka od nepaměti provázela člověka celým životem, napříč staletími a všemi kulturami světa. 
Před pár lety jsem objevila krásné přísloví, které říká : " Kdo ve jménu Svaté Markéty zapaluje svíce, tomu splní všechna přání." Tak zapalujme svíce a přejme si! 
S láskou Markéta Vajsová 

                                                 

 

 

Mandaly

Velmi pestrou výstavní část festivalu obohatí také krásné mandaly - které vás budou těšit a inspirovat nejen jako obrazy, ale budou vás také doprovázet na polštářích, na osobních kartičkách, medailonech nebo přívěscích.

Přijďte udělat radost sobě nebo si vybrat dárek pro své blízké.

Mandaly

 

Originální šperky

V pestré mozaice vystavovatelů také najdete originální šperky z minerálů, také stříbra, skla, perel. Naušnice, náhrdelníky, náramky, přívěsky a další.

                                                                      

Ranka - Muž a žena na ezoterické výstavě

Když se dají dohromady muž a žena, na výstavě MSŽ a EZOTERA to poznáte. Ženská energie - tak to je třeba stánek kartářky - sama vykládá, k tomu má na prodej pár drobností a po výstavě si sama sbalí kufřík. Moderní dívka má ještě navíc roztahovací plakát s vlastním velikým portrétem. Práce s lidmi, předávání zkušeností, dnes už naštěstí církev nelikviduje ženy, co dosáhly moudrosti a předávají ji. Nebo umělkyně s obrázky, svíčkami či knížkami co si draze nechají vytisknout a tiskárny je dost šidí. Vlastní tvorba, co mluví k lidem, ale záda nemají krytá, technické zázemí jim chybí, jsou zranitelné. No a ještě ženy co se daly na chlapskou cestu životem, ty pak mají počítač, ale zase chybí ta něha a soucit se zákazníky, svou samostatností je zazdily. I muži mají takové stánky, prodávají dokonalé věci, vysvětlí nevysvětlitelné a na stánku je cítit síla, schopnost, rozhodnost.

Když však uvidíte za pultem muže i ženu dohromady, je to výjimečné. Ta žena je křehká, může s návštěvníky společně poplakat, projevit něhu se svou nekonečnou láskou, otevřít své srdce dokořán a muž přitom celý stánek s ní hlídá, prodává, organizuje, řídí auto na dalekých ranních a nočních cestách a nosí věci, občas i zapojuje a ovládá hudební aparaturu. Takový muž podporuje ženu v tom, co ona umí nejlépe, jeho srdce zachytilo, co by pro ní mohl udělat. No to prostě vidíte na jejich stánku jako hojnost plnosti. Muž nahraje povídání té své milované na CD, do knížky, do kartiček, a svůj zážitek ještě chce zprostředkovat dalším lidem: "Přijďte se podívat, jak je krásná, jak jí to sluší a jak povídá a zpívá! A tady na CD si můžete poslechnout, co říká, tady si zase můžete přečíst, co napsala a taky přes kartičky Vás může nakopnout, stejně jako to dělá mně, když se mé protivné ego postaví na zadní."

V jejich království je vidět spojení dvou protikladů, které spolupracují. Že by Pán Bůh chtěl fakt naplnit mužský svět moudrostí lásky, kterou vyzařují jen ženy?

 

                                   

                                                       

Vykuřovadla

VykuřovaldaKromě kvalitních vykuřovadel můžete na výstavě zakoupit i nejlepší knihu vykuřovadlech vydanou u nás, navíc, oproti prvnímu vydání bez cenzurních zásahů.

Tato kniha přináší hluboký vhled do světa vykuřovadel. Dozvíte se v ní,  jakým způsobem se vykuřovadla používají, jaké mají účinky a historické souvislosti.

Jsou kvalitně označeny a popsány jednotlivé botanické druhy rostlin, jež vykuřovadla produkují, doplněné o barevné fotografie i dobové ilustrace. 

Doporučujeme všem z Vás, kteří se chcete kvalitní, navýsost odbornou formou dozvědět o vykuřovadlech co nejvíce z pohledu spirituálního, praktického i vědeckého. K dostání za nejlepší cenu u nás - Vykuřovadla Rymer, www.vykurovadla-rymer.cz


 

 

 

 

 

 

Sošky andělů

 

 

 

Tělové svíce - Michal Ježek

Ve výstavní části festivalu Miluj svůj život najdete "tělové a ušní svíce", které pomahají na uzdravení fyzických a psychických potíží. Vysvětlím Vám princip fungování. Jak je možné, že tyhle svíce tak úžasně fungují? Povím Vám, co všechno se dá vyčíst z aplikované svíce. Jak přesná může být diagnostika. Pomohu Vám zvolit ten lepší léčebný program.

Do výstavní části je vstup zdarma.