Tělocvična 1

10.00–11.45 Mužská a ženská energie – prakticky MUDr. Martin Daniel
12.00–12.45 Osud ve svých rukách Zdenka Blechová
13.00–14.45 Šamanský buben – přítel a pomocník (bubny k zapůjčení) Ladislav Kročák

15.00–16.45

Sexualita a intimita po porodu Mgr. Helena Mošnová CSB
17.00–17.45 Orientální diagnostika – čtení těla a doporučení Seymour Koblin (USA)
18.00–19.45

Naše fujary v Betlémské – koncert fujarová hudební skupina Živa

 

 

Tělocvična 2

10.00–11.45 Čchi-kung = zdraví, léčba a harmonický pohyb Mgr. Daniel Tkadlčík
12.00–12.45 Dech černého bezu – koncovka jako léčivý nástroj Radek Musil
15.00–16.45 Poznej sám sebe Dari Puspa Kabardina
17.00–17.45 Kundaliní jóga a vývojová kineziologie prakticky Dari Puspa Kabardina
18.00–20.45 Šamanismus peruánské amazonie s meditací a silová zvířata Juan Carlos Pacaya Goméz (Peru)

 

 

UČEBNA A

10.00–10.45 Civilizační choroby a jejich prevence Ing. Helena Homolová
11.00–11.45

Terapie zad – Dornova metoda plus a Spinal Touch  Ing. Helena Homolová

12.00–12.45

Proč potkávám stejné osoby Marcela Němcová

13.00–14.45

Dr. Budwig – Lněný olej a naše zdraví Mgr. Helena Cmurová
15.00–15.45 Praktické využití energií jin a jang ve zdraví Petra Reissová
16.00–16.45   Korálovou vodou ke zdraví Bc. Anna Bartošová
17.00–17.45 Numerologie, karty a Andělé a co nám radí Jana Skálová
18.00–18.45 NO – pomoc při chřipce, tinitu i inkontinenci RNDr. Vladimír Hriczik, Josef Selucký
19.00–20.45 Diagnostika zdravotního stavu reflexní terapií Ing. Hana Fedora Smejtková

 

 

UČEBNA B

10.00–11.45 Jak nedělat nic a dosáhnout všeho. A už jen odpočívat – QE systém Vladimír Jalč

12.00–12.45

Čínská astrologie, Feng Shui – aplikace dle data narození Seymour Koblin (USA)
13.00–14.45 Cesta k naplněnému životu Miroslava Holoubková
15.00–16.45 Otevírání dveří do nitra Dušana Plicová

17.00–18.45

Jak ochraňovat čistotu duše Ing. Vít Syrový
19.00–20.45 Kabala a astrologie Ing. Kateřina Marie Posoldová

 

 

UČEBNA C

10.00–12.45 Ochrana před černou magií a meditace sebevědomí Ing. Jiřina Slámová
13.00–13.45 Pokud přeladíme program Wahlgrenis
14.00–15.45 Zemři dřív než zemřeš Helena Zelenková

16.00–17.45

Diagnostika automatickou kresbou pro odvážné – pastelky s sebou Jarmila Beranová
18.00–18.45 Jak se vyhnout plastům v jídle, vodě a interiéru Ota Reiss

19.00–19.45

Evoluce pravdy ve světě iluze Radovan Ondráček

20.00–20.45

Jak se nenechat strhnout davem a mít vlastní názor Milan Vidlák

 

 

UČEBNA D

10.00–11.45 Od astrologie přes partnerské vztahy k focení Aury a měření čaker Milan Gelnar
12.00–12.45 Provázení stářím a umíráním Karel Funk
13.00–14.45 Terapie Pocitu: Nová převratná cesta do pohody Ing. Hana Růžičková
15.00–15.45 Jak stárnout v pohodě PhDr. Miluše Kubíčková
16.00–16.45 Mayský kalendář pro moderního člověka Jana Mertová
17.00–17.45 Jak se mít jako prase v žitě Karel Vebr
18.00–18.45 Frekvenční analýza – řeš emoce, odejdou nemoce! Mgr. Alishia Gajić
19.00–20.45 Andělé – odpovědi na vaše otázky Dagmar Lucie Bradávková

 

 

UČEBNA E

10.00–11.45 O regresích a radách z vesmíru Libor Smetana
12.00–12.45 Jak se léčí záda – cvičení dle Mojžíšové Ivana Ešnerová
13.00–14.45 Vaše zdraví a štěstí ve vašich rukou – ajurvéda prakticky PhDr. B. Singh Sandhu CSc. –pracovní dílna
15.00–15.45 CITERKA – probuzení tvůrčího ducha (ne)hudebníka Mgr. Hana Bronišová, Petr Swaraj Broniš

16.00–16.45

Párty krásné pleti – praktické líčení pro každého Veronika Houdová

17.00–18.45

Jednoduše, rychle, úspěšně – léčení 5 elementy ve vyšších úrovních Miroslav Hadaš, Marcela  Chadžijská – pracovní dílna

19.00–19.45

Terapie podle světelných drah Jaroslav Čep

 

 

Učebna (přízemí) Slované dnešní doby

12.00–12.45 Zákon přitažlivosti – zhmotněte své vize Martina Jelínková Tina Energy
13.00–13.45 Partnerské vztahy nového věku Ava Chrtková Brožová
14.00–14.45 Původ člověka aneb byli jsme naklonování mimozemšťany? Jan Sueneé Marek
15.00–15.45 Astrologické aspekty naší republiky Pavlína Holancová
16.00–16.45 7 pilířů zotročení Matrixem a jak z toho ven Ondřej Brož
17.00–17.45 5 kroků jak odzbrojit toxické lidi Lenka Rebelka Laskavá
  Program v této učebně je zdarma

Kalendář akcí:

zář
16

16.09.2017 - 17.09.2017

říj
27

27.10.2017 - 29.10.2017

lis
25

25.11.2017 - 26.11.2017

úno
16

16.02.2018 - 18.02.2018

kvě
19

19.05.2018 - 20.05.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

Mediální partneři festivalu Miluj svůj život Plzeň 2017

Příznaky transformace Regenerace Meduňka Šifra  Medium