TĚLOCVIČNA 1

10.00–11.45 Poselství Matky Země a Bytosti Vody napříč časem Markéta Hůrková
12.00–13.45 Zhineng Qi Gong pro zdraví Bc. Simona Safira Šimková
14.00–15.45 Tanec 7 smyslů Ludmila Klepalová (Pražáková)

16.00–17.45

Tantrou skrze vlastní prožitek ke spiritualitě Mgr. Vlasta Patricia Peková
18.00–19.45 Sebevědomí a talent - máš je taky Peta Mašková

 

TĚLOCVIČNA 2

10.00-11.45 Chi - kung mistra Chu Mgr. Helena Bartošová
12.00-13.45 Tantrická masáž cesta k radosti a léčení Mgr. Vlasta Patricia Peková

14.00-15.45

Enegie Mokonto Radovan Mrkus

16.00 - 16.45

Léčení objetím a otevřeným srdcem Václav Adidev Krejčí

17.00-17.45

Nechte váš život naplnit láskou - Simply Meditation Ing. Lada Fialová

18.00-19.45

Andělské léčení Josef Kořenek

 

UČEBNA A

10.00–11.45 Hvězdná brána - duchovní transformace Ing. Adolf Inneman
12.00 - 13.45 Přirozená péče o duševní zdraví Ing. Vít Syrový

14.00 - 15.45

Energie pyramid v praxi Mgr. Tomáš Kramár, DiS

16.00–17.45

Rodinný stůl = stůl pro všechny generace Mgr. Hana Ajasta - pracovní dílna
18.00–19.45 Zázrak z francouzských Lourd - vodíková voda Mgr. Ing. Otakar Tylš

 

UČEBNA B

10.00–10.45 Čtyři jistoty života Václav Lamr
11.00 - 11.45 Proč k nám miminko nechce Wahlgrenis
12.00 - 12.45 Pokud přeladíme program Wahlgrenis

13.00 - 13.45

Od vědomí ke karmě Eva Langmaierová

14.00–14.45

Transformace vědomí Petra Mašková

15.00–16.45

Tradiční reiki, původ, využití a účinky Lenka Estereth Jirasová

17.00 - 18.45

Jak se pozná pravá láska Andrea Truhlářová

 

UČEBNA C

10.00–11.45 Vědomé stravování pomocí zelených potravin Zuzana a Tomáš Kramárovi
12.00–13.45 Harmonizace mysli - co dělat když ... Miroslav Procházka
14.00–14.45 Limbický otisk - co to je a jak nás ovlivňuje Marie Martina Domingo
15.00–15.45 Barvy a my MUDr. Jana Krupková
16.00-16.45 Jak najít životní elixír? Mgr. Dagmar Schlecková
17.00-18.45 Působení barev a květin Jaroslav Šmardová

 

UČEBNA D

10.00-11.45

Access Bars®, Access Energetický Facelift a tělesné procesy Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf
12.00–13.45 Lněný olej a naše zdraví: Olejovo-bílkovinová strava Dr. Budwig Mgr. Helena Cmurová
14.00–15.45 Je vesmír hmotný nebo stvořený Božskou světelnou podstatou? Pavel Khom
16.00–16.45 Jak na to živit se svým talentem Mgr. Vlasta Lisková
17.00–17.45 Naše zdraví a minulost s použitím regresní terapie Ing. Jiří Mareš

 

UČEBNA E

10.00– 11.45 Nevyjasněná neplodnost a psychosomatika Milan Fikar

12.00– 13.45

Naše kořeny - s automatickou kresbou Dagmar Polívková

14.00– 15.45

Požehnání ženského lůna, Léčení ženské duše a lůna, Požehnání mužů a párů podle Mirandy Gray Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf
16.00– 17.45 On-line meditace Ing. Jan Rychlík

Mediální partneři festivalu Miluj svůj život Plzeň 2017

Příznaky transformace Regenerace Meduňka Šifra  Medium  

Kalendář akcí:

říj
27

27.10.2018 - 29.10.2018

lis
24

24.11.2018 - 25.11.2018

úno
15

15.02.2019 - 17.02.2019

kvě
25

25.05.2019 - 26.05.2019