Tělocvična 1

10.00–11.45 Tradiční filipínské duchovní léčení a hromadné léčení s požehnáním Estela Palaris Orbito (Filipíny)
12.00–13.45 Skryté síly v nás Ing. Zdeněk Jaroš
14.00–14.45 Léčivé melodie a indiánské písně AtaLayLa a Aylan

15.00–15.45

Mám zdravá a krásná prsa Mgr. Ivana Kučerová
16.00–17.45 Pohybem k sobě Mirka Papajiková
18.00–19.45 Klíč k vnitřnímu míru - konstelace a transformace stínů Hana Říhová

 

 

Tělocvična 2

12.00–13.45 Meditace jako cesta Ludmila Pražáková
14.00–14.45 Energetické cvičení Čchi-kung Mgr. Helena Bartošová
15.00–16.45 Jak si přitáhnout štěstí aneb Mudry, mantry, Óm Bhakti Marga ČR
17.00 - 18.45 Mohendžodáro - tantra jóga pro ženy Blanka Milevová
19.00–20.45 Mužská a ženská energie prakticky MUDr. Martin Daniel

 

 

UČEBNA A

10.00–11.45 Tajemství života - BÝT SÁM SEBOU Zuzana Křivohlávková
12.00–12.45 Sebevědomí - kreslení pravou mozkovou hemisférou K. Hochmalová

13.00 - 13.45

Jak získávat a chránit si životní sílu Karel Vebr

14.00–14.45

3 kroky k báječnému životu Helena Krátká

15.00 - 15.45

Dokonalá láska strach zahání Martin Voráč

16.00–17.45

Technika Kvantového doteku Matrixu Mgr. Pavel Vondrášek
18.00–19.45 Umění nalézt harmonii ve vztahu - souznění duší Vladimír V. Červený

 

 

UČEBNA B

10.00–11.45 Má Vášeň, mé Poslání aneb Jak méně dělat a být šťastnější L. Holšán MBA
12.00–12.45 Cesta do hlubin duše: vnitřní síla a sebevědomí Petra Mašková
13.00–13.45 Naučte se anglicky „bez učení“ Zdeněk Vaníček

14.00 - 14.45

Psychické příčiny zdravotních problémů - kineziologie K. Hochmalová

15.00–16.45

Léčivá moc barev MUDr. Jana Krupková
17.00–19.00 Výchova jinak Veronika Franzová

 

 

UČEBNA C

10.00–11.45 Jak být šťastný ve svém těle aneb transformační potenciál bolesti a nemoci Mirka Papajiková
12.00–12.45 Proč mne potkala tato nemoc, tento osud, toto utrpení? R. Nováková
13.00 - 14.45 Účel a funkce pyramid sdělený „Druhou Stranou“ JUDr. Helena Zíková, Jiří Šejnoha

15.00–15.45

Jak se otevřít hojnosti Petra Mašková

16.00–17.45

Alfa Intuice - základ všech esoterických technik Ing. Libor Holšán MBA

 

 

UČEBNA D

10.00–11.45 Duchovní iluze Květa Žilincová
12.00–12.45 Sebeléčení páteře a končetin názorně Štefan Zakuťanský (Slovensko)
13.00–13.45 Biodynamické masáže v kontextu péče o tělo a duši Mgr. et Mgr. Vladislava Tesárková
14.00–15.45 Miluj své vnitřní dítě    Mirek Procházka
16.00–17.45 Vesmír - Život - Člověk Zuzana Křivohlávková

 

 

UČEBNA E

10.00–11.45 Kdo jsi? Jaroslav Kovanda
12.00–14.45 Láska a vztahy v nás Dagmar Lucie Bradávková, Dagmar Polívková - pracovní dílna
15.00–15.45 Ukončuji utrpení, na lásku se všechno mění Dana Ličmanová

16.00–17.45

Jak se nenechat vytočit MUDr. Martin Daniel

 

 

  

Program lze stáhnout zde:


 

Kalendář akcí:

úno
16

16.02.2018 - 18.02.2018

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

Mediální partneři festivalu Miluj svůj život Plzeň 2017

Příznaky transformace Regenerace Meduňka Šifra  Medium