TĚLOCVIČNA 1

10.00–11.45 Přijetí - transformace stínů a konstelace Hana Říhová
12.00–13.45 Roztančete svoje SRDCE Ing. Soňa Mitra Pavlincová
14.00–14.45 Vesmíření (koncert) Patrik Kee

15.00–15.45

Skryté síly v nás Ing. Zdeněk Jaroš

16.00–16.45 Tibetské mísy a zvonkohry - muzikoterapeutický koncert Bára Lýdie Sládková
17.00– 18.45 Překonání strachu - ohýbání roxoru o krční jamku manželé Chadimovi
19.00–20.45 Tradiční šamanismus peruánské amazonie Juan Carlos Pacaya Goméz (Peru)

 

TĚLOCVIČNA 2

10.00–10.45 Ranní Hatha jóga s Kamčou Kamila  Teichertová
11.00–11.45 Tradiční filipínské duchovní léčení a křišťálová terapie Estela Palaris Orbito (Filipíny)
12.00–13.45 Muzikoterapie pro každého Dan a Jana Čadovi
14.00– 14.45 Jóga pro duši - Atma Kriya joga Ivana a Zdeněk Tošnarovi
15.00– 16.45 Prociť svoji Bohyni Mgr. Vlasta Patricia Peková
17.00– 18.45 Čchi - kung - dech, energie a uvolnění v běžném životě Mgr. Daniel Tkadlčík

 

UČEBNA A

10.00–11.45

Bloudění duše skrze inkarnace Ing. Jaroslav Kalousek
12.00–12.45 Eniomatrix - tajné mechanizmy komunikace s lidmi Xana Bati (Ukrajina)
13.00–14.45   Dvě zprávy MUDr. Tomáš Lebenhart
15.00–15.45 Kdo vlastně jsem? Michal Ježek

16.00–16.45

Krize, růst a znovuzrození Helena Krátká
17.00– 18.45 Feng Shui pro partnerství - jak se vyhnout nejčastějším chybám Ing. Arch. Milena Moudrá
19.00–20.45 Modernizace lidového léčitelství Miroslav Hadaš, Marcela Chadžijská

 

UČEBNA B

10.00–11.45 Zdroje našich strachů, jejich pochopení a eliminace Libi Magali

12.00–13.45

Reiki pro zdraví a život PhDr. Ladislav Kolářík
14.00–14.45 Co řekneš, to se stane Iris Turečková Palaanová (Mongolsko)
15.00–16.45 CESTA ŽENY - Posvátná sexualita, Žena ve své síle Ing. Soňa Pavlincová

17.00–17.45

Vůně ovlivňují naše životy Michael Rymer

18.00–18.45

Magie měděné příze Iveta Jakešová

19.00 –19.45

Písmo a jeho význam pro současnost Ivana Šmucrová

20.00 –20.45 

Jak překonat životní krize Bohunka Kohoutová

 

 

UČEBNA C

10.00 –11.45 QE - uzdravující systém pro lidi, zvířata a situace Vladimír Jalč
12.00 –13.45 Jak nám mohou poradit karty Lenormand a Tarot Vladimír Jalč
14.00 –14.45 Jsem tvůrcem svého života v každém věku Ing. Emanuel Krása

15.00 –15.45

Hypnózou k uzdravení Jarmila Krestová
16.00 –17.45 Kořeny indoevropské duchovní tradice Mgr. Jan Kozák

18.00 –18.45

Výklad výuky historie Jan Buzek

19.00 –20.45

Absurdita systému aneb proč je tak těžké být Člověkem František Balej

 

UČEBNA D

10.00–11.45 Jak si chránit své zdraví - celostní medicína Václav Vít, dr. h. c.
12.00–13.45 O energiích a reiki Václav Vít, dr. h. c.
14.00–14.45 Světlo proti temnotě Markéta Steinbergerová
15.00–16.45 Kvantová síla mysli Mgr. Pavel Vondráček
17.00–17.45 Transformace ve stravě - jak jí projít Tina Energy
18.00 - 20.45 Terapie slovem na vaše téma Dagmar Lucie Bradávková, Dagmar Polívková - pracovní dílna

 

UČEBNA E

10.00– 11.45 Tvoje dítě a Ty Renata Nováková, Petr Ujec
12.00– 13.45 Astrologie a její význam ve 21. století Mgr. Jan Zimmer
14.00– 15.45 Vášeň - klid - plynutí: výhradně pro muže Mgr. Hana Ajasta - pracovní dílna
16.00– 16.45 Energie - míza života Jana Naděžda Jindřich
17.00–18.45  Kdo jsem jako člověk a kam směruji JUDr. Helena Ziková, Jiří Šejnoha
19.00– 19.45 Magická energie andělských karet Hana Špirytová

 

Mediální partneři festivalu Miluj svůj život Plzeň 2017

Příznaky transformace Regenerace Meduňka Šifra  Medium  

Kalendář akcí:

říj
27

27.10.2018 - 29.10.2018

lis
24

24.11.2018 - 25.11.2018

úno
15

15.02.2019 - 17.02.2019

kvě
25

25.05.2019 - 26.05.2019