TĚLOCVIČNA 1

10.00–11.45 Tradiční filipínské duchovní léčení a hromadné léčení s požehnáním Estela Palaris Orbito (Filipíny)
12.00–13.45 Tibetské mísy a zvonkohry - muzikoterapeutický koncert Bára Lýdie Sládková
14.00–14.45 Vše je o lásce – autorské písně pro potěchu duše Renata Sofie Šandorová

15.00–16.45

Rozvoj vnímání transcendence Renata Lopourová
17.00–18.45 Léčivá meditace „Probouzení – Meditace s čakrami Gabriela Filippi, Patrik Kee

 

TĚLOCVIČNA 2

10.00-11.45 Skryté síly v nás Zdeněk Jaroš

13.00-13.45

5 Tibeťanů - 15 minut denně k harmonii a vitalitě Ondřej Sedláček

14.00 - 15.45

Balancování mozkových hemisfér pomocí žonglování Michal Panda Honek

16.00-17.45

Nový start do nového roku s Alchymií života Mgr. Hana Ajasta

 

UČEBNA A

10.00–11.45 Vnitřní cesta k penězům Ing. Lada Pilařová
12.00 - 12.45 Jak rozvíjet parapsychologické schopnosti a vyřešit své životní a finanční problémy jednou provždy Xana Bati (Ukrajina)

13.00 - 13.45

Sebevědomí – kreslení pravou mozkovou hemisférou Květuše Hochmalová

14.00–14.45

Anglicky „bez učení“ Zdeněk Vaníček

15.00–16.45

Vaše cesta ke zdraví Helena Zelenková
17.00–17.45 Umění žít v hojnosti a svobodě (s meditací) Dana Mlejnková

 

UČEBNA B

10.00–11.45 Co nám říkají nemoci Františka Janečková
12.00 - 13.45 Meditace pro klidné a otevřené srdce Gabriela Janská
14.00 - 14.45 Prokletí Daniel Matoušů

15.00 - 16.45

Neplodnost – psychosomatický problém! Milan Fikar

17.00–18.45

Léčení vnitřního dítěte s automatickou kresbou Dagmar Polívková

 

UČEBNA C

10.00–11.45 Léčba nového tisíciletí Milan a Monika Ščučkovi
12.00–13.45

Bylinky na jarní únavu a odkyselení Bc. Martin Kolár

14.00–14.45 Léčba barvou a symbolem Bc. Věra Lochmanová
15.00–16.45 Elohimové, Achandělé, Nanebevzatí Mistři Ing. Jaroslav Kalousek
17.00-18.45 Strava podle DNA Josef Chocholoušek

 

UČEBNA D

10.00-11.45

Nové prvky v lidovém léčitelství Marcela Chadžijská, Miroslav Hadaš
12.00–12.45 Regresní terapie – cesta ke zdraví Jiří Mareš
13.00–13.45 Využití kamenů v magických rituálech Zuzana Majerská
14.00–15.45 Je vesmír hmotný nebo stvořený Božskou podstatou Pavel Khom
16.00–17.45 GoFreedom - projekt, který dává naději a smysl Tomáš Adam, Michal Beran, Jakub Lysoněk

 

UČEBNA E

10.00– 11.45 Genetika a aktuální dispozice k trávení Josef Chocholoušek

12.00– 13.45

Ajurvéda - snadná a účinná pomoc pro každého (prakticky) Dr. Bhagwanth Singh Sandhu

14.00– 14.45

Termoterapie  nejen u obezity, boreliózy, rakoviny Mgr. Hanka Synková
15.00 - 15.45 Proč si stále myslíme, že nám někdo pomůže Květuše Hochmalová
16.00– 17.45 Simply Meditation – Nechte váš život naplnit láskou Ing. Lada Fialová

Mediální partneři festivalu Miluj svůj život

Příznaky transformace Regenerace Meduňka Šifra  Medium