About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

 

VENKOVNÍ PROGRAM (TĚLOCVIČNA)

10.00–11.45  Dokonalá rozcvička těla a energie, fyzioterapie Tomáš Bezděk
12.00–12.45

 Korálkové tvoření s andílky Hani Kopecká

13.00-13.45 

 Vědomá změna dotykem Dagmar Jachková, Stanislav Švec

14.00–14.45  Lymfa trochu jinak Marcela Černá
15.00–15.45  Zázračná akupresura Bhagwant Singh Sandhu (Indie)
16.00–16.45  Dlouhověkost a zdraví Ing. Renata Moringa Steinmetzová
17.00–17.45  Buben štěstí Vladimir Jerechynski
18.00–19.45  Tradiční peruánský šamanismus v praxi Juan Carlos Pacaya Goméz (Peru)
20.00–21.20  Agnihotra - ohňový rituál Jan Běhůnek DiS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UČEBNA A

10.00–11.45

 Uvolňování traumat a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol Mgr. Miloš Matula
13.00–14.45  Odkaz starověkých civilizací v moderní medicíně MUDr. Jarmila Klímová, Mgr. Miloš Matula
15.00–15.45    Co řekneš, to se stane Iris Turečková (Mongolsko)

16.00–16.45

 A jak dál, co skutečně chceme? Dagmar Polívková
17.00–18.45  Uzdravte svůj život Soren Ventegodt MD, EU-MSc-CAM, Pavlína Kasra Kordová (Švédsko)
19.00–19.45

 Mikrobiom - mozek sídlí ve střevech! Mgr. Alisia Gajić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UČEBNA B

10.00–10.45  Novinky ve zdravé životosprávě Oto Reiss

11.00–11.45

 Phyto-energetická kosmetika Ophyto – spojení čínské medicíny, jílu, olejů Liliana Mincheva

12.00-12.45

Koronavirus - skutečnost nebo fixe Zdenka Blechová

13.00–14.45

 Mandaly světla a Zákony duchovního růstu Helena Zavadilová
15.00–16.45

 Duše a mysl Jana Sedlmajerová

17.00–17.45  Agnihotra – očistná ohňová ceremonie - představení Jan Běhůnek DiS

18.00–19.45

 Otázky a odpovědi s Dášou Dagmar Bradávková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UČEBNA C

10.00–10.45  Sdílená ekonomika - jak ji nevnímáme a jak námmůže pomoci v životě Bedřich Němec
11.00–11.45  Tekutinové tělo a "svaly duše" Psoas  - cesta do nitra Mgr. Vlasta Lisková
12.00 –12.45  Praktické čtení z ruky – workshop Jana Niessnerová
13.00 –13.45  Kineziologie – neomezené možnosti Miloslava Rutová

14.00–14.45

 Komunikace přesahující tuto realitu Wahlgrenis
15.00–15.45  Proč k nám miminko nechce Wahlgrenis

16.00-17.45

 Tradiční filipínské duchovní léčení a energetické čištění s požehnáním Estela Palaris Orbito (Filipíny)

18.00–19.45

 Přírodní zahrady Věra Dvořáková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UČEBNA D

10.00–11.45  Masáž Gua-Sha dle TCM s pomocí turmalínů Radek Duchoň
12.00–12.45  Jak najít Pravdu a Lásku v životě aneb kdo hledá, ten najde Ranka Tučková
13.00–13.45  DMSO: zdravé oči, zdravé klouby bez bolesti, zlepšení celkového zdravotního stavu Helena Cmurová
14.00–14.45  Jméno v kombinaci s datem narození - jak nás ovlivňuje a jak s tím pracovat Nika Skákalová
15.00–16.45  Reiki pro zdraví a život PhDr. Ladislav Kolářík
17.00–17.45  Problémy různých výživových směrů a jejich řešení Petra Reissová
18.00-19.45  Tajemství Velkonočního ostrova Tomáš Borl

 

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ


GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 


 

Přednášky z festivalu