Otevírací doba: Místo konání: VSTUPNÉ: VSTUPNÉ (přihlášky na vstupné):

pátek    10:00-21:00 hodin
sobota   10:00-21:00 hodin
neděle   10:00-20:00 hodin

Gymnázium Omská,

Omská 1300, 

Praha 10 - Vršovice

PERMANENTKA 825,- Kč,

CELODENNÍ VSTUPNÉ 330,- Kč,

ODPOLEDNÍ VSTUPNÉ 200,- Kč

(to platí od 16.00 hod, poslední den od 14.00 hod.)

PrihlaskaPrihlaska

 

Jste všichni srdečně vítáni. 

Po domluvě vám vytvoříme Dárkový poukaz - stačí zavolat 608 377 573.

 

Ve dnech 16.-18.2.2018 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. 

TĚŠIT SE MŮŽETE například na besedu se známou mystičkou Ivankou Adamcovou,  mongolské šamanky Zaadu Bayarjargal a Iris Erdenechimeg Turečkovou Paalanovou, filipínskou léčitelku Estelu Palaris Orbito, odborníka na ajurvédu Sandhu Singh Bhagwanta CSc. z Indie.

NOVINKOU v programu je účast předního českého astrologa pana Antonína Baudyše ml. 

Také se na vás těší pan Milan Chadima, pod jehož bedlivým dohledem budete moci překonat strach a projít se po střepech. 

Účast potvrdila také populární kartářka paní Martina Blažena Boháčová a oblíbený peruánský šaman Juan Carlos Pacaya Goméz. Techniku kvantového doteku Matrixu nám představí pan Mgr. Pavel Vondrášek.

Dozvíte se o Lněném oleji a jeho vlivu na naše zdraví. Téma Tantry vám ozřejmí a na pravou míru uvede dlouholetý tantrik pan Vladimír Chobola

Učebna v Přízemí, v níž se konají přednáškové tématické bloky zdarma, se těší vašemu zájmu. I tentokráte na vás čekají zajímavé oblasti.

Sobotu si užijeme Láskyplný den s portálem osobního rozvoje Příznaky transformace s přednáškami na téma partnerských vztahů.

Téma Slovanů dnešní doby se na minulém festivalu těšilo velkému zájmu. Připravili jsme pro vás proto další přednáškový blok na téma Slované dnešní doby – Ukázky slovanského způsobu života a myšlení - který tentokrát proběhne v neděli 18.2.2018.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.   Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže, focení aury, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… 

V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573, email: festivzavináčezotera.cz


Občerstvení na festivalu Miluj svůj život. Zde si již můžete prohlédnout jídelní lístek Restaurace Srdcovka Praha, vařit pro vás budou také Góvinda Praha a Vegetka Praha


 

Mediální partneři Festival

PŘÍZNAKY TRANSFORMACE PORTÁL OSOBNÍHO ROZVOJE Regenerace Meduňka Šifra  Medium    

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017

Tématické články Festival Miluj svůj život