Otevírací doba: Místo konání: VSTUPNÉ: VSTUPNÉ (přihlášky na vstupné):

pátek    10:00-21:00 hodin
sobota   09:00-21:00 hodin
neděle   09:00-20:00 hodin

Areál SOU elektrotechnické,

Vejprnická 56, 

Plzeň - Skvrňany

PERMANENTKA 990,- Kč,

CELODENNÍ VSTUPNÉ 385,- Kč,

ODPOLEDNÍ VSTUPNÉ 220,- Kč

(to platí od 16.00 hod, poslední den od 14.00 hod.)

PrihlaskaPrihlaska

 

Jste všichni srdečně vítáni. 

VSTUPENKY NYNÍ K ZAKOUPENÍ UŽ JEN PŘÍMO NA AKCI.

Kapacita je dostatečná.

Těšíme se na vás. 

Ve dnech 13.-15.7.2018 se uskuteční v PLZNI v pořadí již 52. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život.

Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 130 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. 

V pestrém programu se vám představí zajímaví lektoři a témata:

Po roce k nám zavítá oblíbený lektor a spisovatel Mgr. Miloš Matula, který ve svých přednáškách přináší své bohaté zkušenosti a poznatky a také vám představí svou novou knihu "Moudrost pokojného bojovníka světla".

Těšíme se také na paní Bohumilu Truhlářovou, která se dlouhá léta věnuje karmě. Pozvání přijali také populární Miroslav Zelenka a Sonja Sofi a také Wahlgrenis.

Dozvíte se také o léčení přírodní cestou a vlivu látky DMSO a olejovo-bílkovinové stravy, kterou vám představí paní Helena Cmurová, zažijete koncert na tibetské mísy. 

V neděli se na vás těší pan Milan Chadima, který vám spolu se svou partnerkou ukáže, jak překonat a zpracovat své strachy a ohnout železný roxor o svou krční jamku

Součástí jsou také oblíbené praktické pracovní dílny. Tentokráte jsou to: Naše vztahy v lásce s automatickou kresbou * Vaše štěstí a zdraví ve vašich rukou - ajurvéda prakticky *  Vášeň / Klid / Plynutí: Bolesti sexuality * Najdi svou vizi.

Ve Venkovní zahradě vás čeká v sobotu program s Příznaky transformace. V neděli pak se na vás těší pan Mojmír Mišun a program Slované dnešní doby. Po celou dobu konání zde budou venkovní stánky, občerstvení, možnost spočinout na venkovním vzduchu.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.  Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže,  irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… Také se budete moci projít po koberci střepů.

 

MÁTE-LI ZÁJEM O SPOLUPRÁCI - OZVĚTE SE, ideálně telefonicky: 608 377 573.

 

V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573, email: festivzavináčezotera.cz


Občerstvení na festivalu Miluj svůj život bude opět velmi pestré. Zde si již brzy budete moci také prohlédnout jídelní lístek Paní Dýně. 

Mediální partneři Festival

PŘÍZNAKY TRANSFORMACE PORTÁL OSOBNÍHO ROZVOJE Regenerace Meduňka Šifra  Medium    

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017

Tématické články Festival Miluj svůj život