Otevírací doba: Místo konání: VSTUPNÉ: VSTUPNÉ (přihlášky na vstupné):

sobota    10:00-21:00 hodin
neděle    10:00-21:00 hodin
pondělí   10:00-20:00 hodin

MODRÁ ŠKOLA
Kupeckého 576,
Praha 4
(výstup metra C - Háje)
*NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ*

PERMANENTKA 990,- Kč,
CELODENNÍ VSTUPNÉ 385,- Kč,
ODPOLEDNÍ VSTUPNÉ 220,- Kč

(to platí od 16.00 hod, poslední den od 14.00 hod.)

PrihlaskaPrihlaska

Jste všichni srdečně vítáni. 
Kapacita je dostatečná.

Těšíme se na vás. 

 

Ve dnech 27.-29.10.2018 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 53. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. 

Našli jsme pro festival NOVÉ MÍSTO konání. Festival se uskuteční v MODRÉ ŠKOLE, Kupeckého 576, Praha 4. Místo má výbornou dopravní dostupnost - zastávka metra C - Háje (výstup Modrá škola a odtud cca 150 m). Také zde staví městské a příměstské autobusy. 

Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 130 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. 

Program festivalu je opět velmi bohatý. Poprvé budete mít příležitost se setkat s MUDr. Tomášem Lebenhartem, oblíbeným alternativním specialistou.

Výraznými osobnostmi jsou známý český bylinář Martin Kolár nebo Ing Adolf Inneman.

Radost v srdci vykouzlí výborný hlasový improvizátor Patrik Kee.

Souvislost omlazení a poznání vám představí Xana Bati z Ukrajiny. O generativní nebolestivé stomatologii vám poví autorka metody Happy Mouth® Shauna Teaken z Austrálie.

Svou účast potvrdila např. oblíbená terapeutka Wahlgrenis. Dozvíte se také o léčení přírodní cestou a vlivu látky DMSO a olejovo-bílkovinové stravy, kterou vám představí paní Helena Cmurová. 

Pan Milan Chadima, vám spolu se svou partnerkou ukáže, jak ohýbat roxory o krční jamku a také jak překonat a zpracovat své strachy a přejít koberec skleněných střepů.  Poznáte šamanské techniky z různých koutů světa, přijede paní Iris Palaanová (Mongolsko), také Juan Carlos Pacaya Goméz (Peru), Estela Orbito (Filipíny), Zaada Bayarjargal (Mongolsko). 

Těší se na vás také kartářka Blažena Boháčová

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.  Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže,  irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… Také se budete moci projít po koberci střepů.

Představíme Vám projekt „Ponožky od babičky“, který jako jedna z aktivit sdružení Elpida pomáhá seniorům.  Své služby vám například bude poskytovat dlouholetý chiromantik Marin Dobrev, kartář Láďa či léčitel Mikola Lutsenko. Chybět nebudou ani stánky s občerstvením, Fair Trade kávou, francouzskými specialitami, zdravými čerstvými šťávami. Festival je také příležitostí k nákupu neotřelých dárků – vždyť Vánoce jsou už za dveřmi.

Festival se uskuteční v MODRÉ ŠKOLE, Kupeckého 576, Praha 4.

Místo má výbornou dopravní dostupnost - zastávka metra C - Háje (výstup Modrá škola a odtud cca 150 m). Také zde staví městské a příměstské autobusy. 

Výstavní část bude bezbariérová. 

MÁTE-LI ZÁJEM O SPOLUPRÁCI - OZVĚTE SE, ideálně telefonicky: 608 377 573. 

V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573, email: festivzavináčezotera.cz


Občerstvení na festivalu Miluj svůj život bude opět velmi pestré. Zde si již brzy budete moci také prohlédnout jídelní lístek Paní Dýně. 

Mediální partneři Festival

PŘÍZNAKY TRANSFORMACE PORTÁL OSOBNÍHO ROZVOJE Regenerace Meduňka Šifra  Medium    

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120KÓD KE STAŽENÍ

GIF 468x60


KÓD KE STAŽENÍ 

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017

Tématické články Festival Miluj svůj život