50. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT PRAHA 27.–29.10.2017

Otevírací doba: Místo konání: VSTUPNÉ: VSTUPNÉ (přihlášky na vstupné):

pátek    10:00-21:00 hodin
sobota   10:00-21:00 hodin
neděle   10:00-20:00 hodin

Gymnázium Omská,

Omská 1300, 

Praha 10 - Vršovice

PERMANENTKA 600,- Kč,

CELODENNÍ VSTUPNÉ 250,-Kč,

ODPOLEDNÍ VSTUPNÉ 150,- Kč

(to platí od 16.00 hod, poslední den od 14.00 hod.)

PrihlaskaPrihlaska

 

Jste všichni srdečně vítáni. 

Ve dnech 27. - 29.10. 2017 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 50. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. TĚŠIT SE MŮŽETE například na spisovatele Karla Funka, paní Miluši Kubíčkovou - lektorku a propagátorku myšlenek pana Steinera, mongolskou šamanku Iris Erdenechimeg Turečkovou Paalanovou, filipínskou léčitelku Estelu Palaris Orbito, astrologa Milana Gelnara, odborníka na ajurvédu Sandhu Singh Bhagwanta CSc. z Indie. Účast potvrdili také pan Ing. Adolf Inemann a kartářka paní M. B. Boháčová.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.  Zvláště dámy si letos užijí - mohou se nechat zdarma nalíčit. Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže, focení aury, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku…

V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.

Pestrý program pro vás připravujeme a najdete ho zde cca od druhé poloviny srpna.

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573, email: festivzavináčezotera.cz


nabídka PT TV   Občerstvení na festivalu Miluj svůj život. Zde si již brzy můžete prohlédnout jídelní lístek.


 PROGRAM

Pátek 27.10.2017

 

Tělocvična 1

10.00–11.45 Má mapa na cestu ke svému snu Vlasta Lisková
12.00–12.45 Jemněhmotná těla  Emilie Bertová
13.00–13.45

Muzikoterapie – tibetské mísy a zvonkohry Bára Lýdie Sládková

14.00–14.45

Co řekneš , to se stane Iris Erdenechimeg Turečková Palaanová (Mongolsko)
15.00–16.45 Léčení pránou a meditace spojených srdcí Ivana Dortová
17.00–18.45 Uzdravení bez léků Jana Marie Edenová

 

 

Tělocvična 2

10.00–11.45 Sebeláska, transformace stínů Hana Říhová
12.00–12.45 Energetické cvičení Čchi-kung Mgr. Helena Bartošová
13.00–14.45 Jasnozřivost a psychometrie v praxi Mgr. Lucie Ioannah Poláková
15.00–15.45 Chůze po střepech: Práce se strachem Bc. Milan Chadima, Danuše Andrlová
16.00–18.45 Uzdravení viny MUDr. Martin Daniel
19.00–20.45 Cesta k harmonii pomocí zvuku – přednáška a hudební meditace Dan a Jana Čadovi

 

 

UČEBNA A

10.00–11.45 Krize světových náboženství Ing. Adolf Inneman
12.00–13.45 Jak nezabloudit v labyrintu ženské duše Libi Magali

14.00–14.45

Plísně a imunitní systém MUDr. Vladimíra Strnadelová, Jan Zerzán
15.00–15.45 Energy therapy – transformace – cesta z minulosti Martina Jelínková
16.00–16.45   Reflexní terapie i pro umírající Beáta a Julius Patakyovi
17.00–17.45 Vliv Černé luny na naše životy v roce 2018 Martina Blažena Boháčová
18.00–18.45 Dvojplamen a partner duše – realita nebo mýtus? Ava Chrtková Brožová
19.00–20.45 Zrychlování a intenzita duchovní očisty Monika Mandová

 

 

UČEBNA B

10.00–11.45 Reiki pro zdraví a život PhDr. Ladislav Kolářík

12.00–12.45

Sebeléčení zánětlivých nemocí prakticky Štefan Zakuťanský
13.00–13.45 Jsem tvůrcem vlastního života Ing. Emanuel Krása
14.00–14.45 Krása a vitalita = výživa a zdraví Helena Pěkná

15.00–15.45

Návrat k životu, návrat k přírodě Aneta Gallacher, Daniel Frídel
16.00–16.45 Syndrom karpálního tunelu – příčiny, o nichž se nemluví Libor Bednařík
17.00–17.45 Víra a výživa přemáhá rakovinu – osobní zkušenosti Václav Lamr
18.00–18.45 Léčebné kódy Dr. Alexe Loyda Luisa Zálešáková
19.00–20.45 Jak putuje duše Ing. Jaroslav Kalousek

 

 

UČEBNA C

10.00–10.45 Vzestup Kateřina Marešková
11.00–11.45 Vnitřní kompas – klíč k hojnosti Lubomír Kirman
12.00–12.45 Jak zpracovat minulost, abych ŽILA přítomnost Ranka Tučková

13.00–13.45

Bohatství a finance na dlani Jana Niessnerová
14.00–14.45 Akupunktura a její modifikace úspěšné léčí mnohé nemoci MUDr. Jan Miklánek

15.00–15.45

Karmické úkoly v psychoterapii Jarmila Krestová

16.00–16.45

Tarot – životní úkoly, ano nebo ne? Marie Plášilová Vítová

17.00–18.45

Probudit se je štěstí a život má pak nekonečné možnosti Tomáš Borl

19.00–20.45

Nové důkazy o prehistorických moderních civilizacích Jan Sueneé Marek

 

 

UČEBNA D

10.00–11.45 Energie čísel Eva Baková
12.00–13.45 Jak si chránit své zdraví Václav Vít dr. h. c.
14.00–14.45 O energiích a reiki Václav Vít dr. h. c.
15.00–16.45 Tajemství rodové linie Radim Němeček
17.00–18.45 Psychosomatika plodnosti a pohlaví potomka Milan Fikar
19.00–20.45 Mentální konstelace v psychoterapii Mgr. Josef Zíka

 

 

UČEBNA E

10.00–11.45 Matka a dcera: dvě zrcadla inspirace Lada Záhlavová
12.00–12.45 Ajurvéda pro každého PhDr. Bhagwant Singh Sandhu CSc.
13.00–14.45 Tao vědomého dotek  Michaela Končelová
15.00–16.45

Psychika dle tibetské medicíny Roman Nenadl

17.00–18.45

Základní práce s kyvadlem Dagmar Lucie Bradávková – pracovní dílna

19.00–20.45

Vesmírné mapování, nadpozemská terapie Zuzana Philippová

 

 

Učebna (přízemí) Slované dnešní doby

12.00–12.45 Skutečný odkaz slovanských předků a naše budoucnost Ing. Mojmír Mišun
13.00–14.45 Staroslovanský světonázor a jeho odraz v dnešní řeči Zdeněk Říha
15.00–15.45 Nebezpeční pseudoslovanství Petr Synek
16.00–17.45 Tvorřivé slvoanské rokování s Vámi Josef Endrych, Ilona Hlavničková
18.00–18.45 Uspořádání společnosti starých Slovanů Jiří Karásek
  Program v této učebně je zdarma

Sobota 28.10.2017

 

Tělocvična 1

10.00–11.45 Mužská a ženská energie – prakticky MUDr. Martin Daniel
12.00–12.45 Osud ve svých rukách Zdenka Blechová
13.00–14.45 Šamanský buben – přítel a pomocník (bubny k zapůjčení) Ladislav Kročák

15.00–16.45

Sexualita a intimita po porodu Mgr. Helena Mošnová CSB
17.00–17.45 Orientální diagnostika – čtení těla a doporučení Seymour Koblin (USA)
18.00–19.45

Naše fujary v Betlémské – koncert fujarová hudební skupina Živa

 

 

Tělocvična 2

10.00–11.45 Čchi-kung = zdraví, léčba a harmonický pohyb Mgr. Daniel Tkadlčík
12.00–12.45 Dech černého bezu – koncovka jako léčivý nástroj Radek Musil
15.00–16.45 Poznej sám sebe Dari Puspa Kabardina
17.00–17.45 Kundaliní jóga a vývojová kineziologie prakticky Dari Puspa Kabardina
18.00–20.45 Šamanismus peruánské amazonie s meditací a silová zvířata Juan Carlos Pacaya Goméz (Peru)

 

 

UČEBNA A

10.00–10.45 Civilizační choroby a jejich prevence Ing. Helena Homolová
11.00–11.45

Terapie zad – Dornova metoda plus a Spinal Touch  Ing. Helena Homolová

12.00–12.45

Proč potkávám stejné osoby Marcela Němcová

13.00–14.45

Dr. Budwig – Lněný olej a naše zdraví Mgr. Helena Cmurová
15.00–15.45 Praktické využití energií jin a jang ve zdraví Petra Reissová
16.00–16.45   Korálovou vodou ke zdraví Bc. Anna Bartošová
17.00–17.45 Numerologie, karty a Andělé a co nám radí Jana Skálová
18.00–18.45 NO – pomoc při chřipce, tinitu i inkontinenci RNDr. Vladimír Hriczik, Josef Selucký
19.00–20.45 Diagnostika zdravotního stavu reflexní terapií Ing. Hana Fedora Smejtková

 

 

UČEBNA B

10.00–11.45 Jak nedělat nic a dosáhnout všeho. A už jen odpočívat – QE systém Vladimír Jalč

12.00–12.45

Čínská astrologie, Feng Shui – aplikace dle data narození Seymour Koblin (USA)
13.00–14.45 Cesta k naplněnému životu Miroslava Holoubková
15.00–16.45 Otevírání dveří do nitra Dušana Plicová

17.00–18.45

Jak ochraňovat čistotu duše Ing. Vít Syrový
19.00–20.45 Kabala a astrologie Ing. Kateřina Marie Posoldová

 

 

UČEBNA C

10.00–12.45 Ochrana před černou magií a meditace sebevědomí Ing. Jiřina Slámová
13.00–13.45 Pokud přeladíme program Wahlgrenis
14.00–15.45 Zemři dřív než zemřeš Helena Zelenková

16.00–17.45

Diagnostika automatickou kresbou pro odvážné – pastelky s sebou Jarmila Beranová
18.00–18.45 Jak se vyhnout plastům v jídle, vodě a interiéru Ota Reiss

19.00–19.45

Evoluce pravdy ve světě iluze Radovan Ondráček

20.00–20.45

Jak se nenechat strhnout davem a mít vlastní názor Milan Vidlák

 

 

UČEBNA D

10.00–11.45 Od astrologie přes partnerské vztahy k focení Aury a měření čaker Milan Gelnar
12.00–12.45 Provázení stářím a umíráním Karel Funk
13.00–14.45 Terapie Pocitu: Nová převratná cesta do pohody Ing. Hana Růžičková
15.00–15.45 Jak stárnout v pohodě PhDr. Miluše Kubíčková
16.00–16.45 Mayský kalendář pro moderního člověka Jana Mertová
17.00–17.45 Jak se mít jako prase v žitě Karel Vebr
18.00–18.45 Frekvenční analýza – řeš emoce, odejdou nemoce! Mgr. Alishia Gajić
19.00–20.45 Andělé – odpovědi na vaše otázky Dagmar Lucie Bradávková

 

 

UČEBNA E

10.00–11.45 O regresích a radách z vesmíru Libor Smetana
12.00–12.45 Jak se léčí záda – cvičení dle Mojžíšové Ivana Ešnerová
13.00–14.45 Vaše zdraví a štěstí ve vašich rukou – ajurvéda prakticky PhDr. B. Singh Sandhu CSc. –pracovní dílna
15.00–15.45 CITERKA – probuzení tvůrčího ducha (ne)hudebníka Mgr. Hana Bronišová, Petr Swaraj Broniš

16.00–16.45

Párty krásné pleti – praktické líčení pro každého Veronika Houdová

17.00–18.45

Jednoduše, rychle, úspěšně – léčení 5 elementy ve vyšších úrovních Miroslav Hadaš, Marcela  Chadžijská – pracovní dílna

19.00–19.45

Terapie podle světelných drah Jaroslav Čep

 

 

Učebna (přízemí) Slované dnešní doby

12.00–12.45 Zákon přitažlivosti – zhmotněte své vize Martina Jelínková Tina Energy
13.00–13.45 Partnerské vztahy nového věku Ava Chrtková Brožová
14.00–14.45 Původ člověka aneb byli jsme naklonování mimozemšťany? Jan Sueneé Marek
15.00–15.45 Astrologické aspekty naší republiky Pavlína Holancová
16.00–16.45 7 pilířů zotročení Matrixem a jak z toho ven Ondřej Brož
17.00–17.45 5 kroků jak odzbrojit toxické lidi Lenka Rebelka Laskavá
  Program v této učebně je zdarma

Neděle 29.10.2017

 

Tělocvična 1

10.00–11.45 Tradiční filipínské duchovní léčení a hromadné léčení s požehnáním Estela Palaris Orbito (Filipíny)
12.00–13.45 Meditace Lásky Josef Christian Kořenek
14.00–14.45 Děti uvnitř nás – cesta ke spokojenému životu Gabriela Filippi

15.00–15.45

Koncert relaxační hudby Jana Melanies Dvorníková
16.00–16.45 Společnou meditací za Světlem Tatiana Kejvalová
17.00–17.45 Sesbeléčení páteře a knočetin – prakticky Štefan Zakuťanský (Slovensko)
18.00–19.45 Léčení beder – sval Psoas – sval duše a bezpečí Vlasta Lisková

 

 

Tělocvična 2

10.00–11.45 Mohendžodáro – tantrajóga pro ženy Blanka Milevová
12.00–13.45 Rozezni se – i nesmělí začnou zpívat píseň své duše Dagmar Škorpilová
14.00–15.45 Starodávné účinné techniky pro harmonizaci těla a ducha Ing. Ivana Farkašová,  Ing. Lada Fialová
16.00–17.45 Skryté síly v nás Ing. Zdeněk Jaroš
18.00–19.45 Cvičení DAM Daniel Matoušů

 

 

UČEBNA A

10.00–11.45 Skvělý zrak bez brýlí Bc. Jana Pozlovská
12.00–13.45 Jak vytvořit vztahy, aby fungovaly Ing. Milan Bezoušek

14.00–15.45

MateMagika  aneb Matematika pravou hemisférou Mgr. Kalman Horvát

16.00–17.45

Technika Kvantového doteku Matrixu Mgr. Pavel Vondrášek
18.00–19.45 Omyly současné vědy JUDr. Helena Zíková, Jiří Šejnoha

 

 

UČEBNA B

10.00–10.45 Základní znaky osobnosti v dlaních Mgr. Martha Masopustová

11.00–11.45

Řeč andělů v automatické kresbě Marie Martina Domingo
12.00–12.45 Žena – bytost bez hranic Petra Mašková
13.00–14.45 O bosé chůzi a barefoot obuvi Filip Pathik Vystavěl

15.00–16.45

Léčení těla a duše – prakticky Iva Sztojková
17.00–19.00 Jak jsem nebojovala s rakovinou Mgr. Michaela Verde Beitlová

 

 

UČEBNA C

10.00–11.45 Putování duší, regresní terapie Míla Lukášová
12.00–12.45 Karmické vztahy pohledem astrologie Olga Pěchotová
13.00–13.45 Šance pro  vaši  kůži Věra Jindrová

14.00–14.45

BOLEST a jak ji minimalizovat Petra Mašková
15.00–16.45 Děti jsou nastavené zrcadlo Mgr. Jana Štrausová

17.00–19.00

Kyvadlo – každodenní pomocník (workshop) Ivana Ilham Klímková

 

 

UČEBNA D

10.00–11.45 Zdraví, detoxikace a zkubnutí přírodní cestou MUDr. Magdalena Chvalová
12.00–12.45 Počítačové dámy – víte jak na bolest zad? MUDr. Věra Kleplová
13.00–13.45 Náprava negativních vlivů (osud, nenávist, prokletí) Karel Vebr
14.00–15.45 Vědomé umírání Míla Lukášová
16.00–16.45 Psychotesty Jan Gutvirt
17.00–17.45 Reinkarnace Jan Gutvirt

 

 

UČEBNA E

10.00–11.45 Pohled do 13. Komnaty s automatickou kresbou Dagmar Polívková
12.00–12.45 Sebeláska pro laiky Ing. Adéla Chytilová
13.00–14.45 Bezdětnost, adopce, pěstounství v konstelacích Mgr. Eva Pávková
15.00–15.45 Vnímejme poselství zvířat – osobní zkušenosti Dagmar Škorpilová

16.00–18.00

Léčivá síla kabaly Miroslav Hadaš, Marcela Chadžijská

 

 

Učebna (přízemí) 50+

10.00–10.45 Nenásilná komunikace Hana Vančurová, Xenia Svobodová
11.00–11.45 Práce s energií ve prospěch vlastního zdraví Xenia Svobodová
12.00–13.45 Moje zralé tělo a má spokojenost (poradní kruh) Věra Vačkářová
14.00–14.45 Aromaterapie pro život ženy 50+ Věra Vačkářová
15.00–16.45 Vztahy mezi generacemi Hana Vančurová
  Program v této učebně je zdarma

 

  

Program lze stáhnout zde:


 

Mediální partneři

Příznaky transformace Regenerace Meduňka Šifra  Medium  

Reportáž z festivalu Miluj svůj život 10.-12.2.2017

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 

TV reportáž z EZOTERY září 2014

Tématické články Festival Miluj svůj život