CANNABEE®

Horkou novinkou mezi výstavními exponáty jsou rakouské medy s konopným olejem 

CANNABEE® obsahuje jen to nejlepší konopí (esenciální konopný olej) ze Švýcarských Alp. Na výrobu 1,5 l esenciálního konopného oleje je potřeba téměř 1000 kg květů konopí. 

Na výrobu medu jedné sklenice CANNABEE® (250 g) musí včelky sesbírat pyl přibližně z 3 500 000 květů? 
CANNABEE obsahuje konopný esenciální olej, kterém se nachází složky jako např. KARYOFYLEN, MYRCEN, PINEN, LIMONEN A HUMULEN. Více na www.cannabee.cz 

                                                                  

 

Monami

Pod značkou Monami najdete nevšední šperky z přírodních materiálů. Měkkost dřeva se snoubí s energií drahých kamenů a dalších přírodnin. Dřevěné části jsou ošetřeny zdravotně nezávadným voskem, či lakem a kovové části jsou z kvalitní chirurgické oceli.

 

                                                          

 

Ve výstavní části můžete využít služby různých poraden kartářů, chiromantů a dalších 

                                                 

 

 

Zmrzliny

Budete se moci osvěžit lahodnými zrmzlinami. Základem našich veganských zmrzlin jsou rostlinná biomléka, která jim dodávají charakteristickou chuť a přírodní čekanková vláknina jim naopak zajistí bezvadnou strukturu. Tyto zmrzliny sladíme třtinovým a hroznovým cukrem a žádné z nich nikdy neobsahují lepek, ani sóju a samozřejmě neobsahují ani mléko, smetanu či vejce. Také přivezeme ovocné sorbety a některou ze smetanových zmrzlin. 

 

NETRADIČNÍ ORIGINÁLNÍ DŘEVĚNÉ ŠPERKY V KOMBINACI S MINERÁLY

                                                       

 

 

BYLINNÉ KRÉMY A VÝŽIVOVÉ DOPLŃKY

V této době je na trhu oficiálně schválených 41 druhů bylinných krémů (vyráběných na Slovensku bez vonných alergenů a chemických konzervantů v bio kvalitě) a 21 druhů výživových doplňků ve formě tinktur v 28% alkoholu. Jedná se všechno o vlastní recepty, které působí transformačně na energetickém těle. Všechny recepty jsou nastavené virgulí a jedná se o bioinformačně - transformační preparáty - na pleť, lymfatický systém a pohybový aparát.

 

                                   

                                                                                                         

 

REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ 

Rekonektivní léčení je návratem do optimálního stavu rovnováhy. Je komplexním přístupem k životu a k jeho progresu a posouvá nás v našem vývoji. Umožňuje nám, abychom opustili navyklé postupy a posunuli se v životě dále. Jedná se o účinnou metodu frekvenčního léčení, která působí přímo na příčinu Vašich problémů a vrací Vaše tělo zpět do frekvence zdraví a rovnováhy. Nastartuje se tak proces, který působí jak na fyzické, tak na psychické rovině a ovlivňuje všechny stránky Vašeho života. Nejedná se o dlouhodobé léčení, ideální formou je absolvovat 3 sezení v rozsahu 7-10 dnů. Léčení je vhodné pro dospělé osoby i pro děti každého věku, nemá žádné negativní účinky a je vhodné i pro těhotné ženy a osoby v jakémkoli zdravotním stavu. Dovolte si vyléčit se a rozvinout se!

 

 

Aloe Vera

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě. 

Malí zpracovatelé zde Aloe Vera pěstují dle starých a osvědčených receptur, jejich výrobky jsou tak 100% organické, bez parabenů, syntetických barviv, silikonů, parafínu či minerálních olejů. Jednou z takovýchto firem je i společnost Lanzaloe, jejíž výrobky z Aloe Vera se Jaroslava Letková rozhodla prostřednictvím svého e-shopu Dael.cz nabídnout i českým a slovenským uživatelům. Jedná se o na trhu ojedinělé a ničím neředěné produkty, které jinde v rámci Evropské unie neseženete. 

Srdečně vás zveme je osobně vyzkoušet 

                                   

 

Tělové svíce - Michal Ježek

Ve výstavní části výstavy Ezotera najdete "tělové a ušní svíce", které pomáhají na uzdravení fyzických a psychických potíží. Vysvětlím Vám princip fungování. Jak je možné, že tyhle svíce tak úžasně fungují? Povím Vám, co všechno se dá vyčíst z aplikované svíce. Jak přesná může být diagnostika. Pomohu Vám zvolit ten lepší léčebný program.

Do výstavní části je vstup zdarma.

 

                              

Focení aury

Rozbor a konzultace k její fotografii, konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov.

 

 

FONTÁNY, SVÍCNY, SOLNÉ LAMPY, MASÁŽÍTKA

 

                                                 

 

 

Lapače snů

Vytváří lapače snů a harmonizační lapače pro rodinnou lásku a harmonizaci třetího oka (šestého smyslu) = podle indiánských nauk, kdy tyto tzv. "antény" ochraňovaly své držitele před negativními silami a pomáhaly udržovat a koncentrovat své vnitřní síly.

                                                   

                                                                                  

 

PASTELOVÝ SVĚT (novinka - DIÁŘ malých radostí na celý rok 2017 PRO ŠTĚSTÍ)

U autorského stánku  Pastelový svět Jarmily Beranové, specialisty na automatickou kresbu, malířky, spisovatelky a lektorky vždy najdete ten pravý lék a pohlazení pro duši  prostřednictvím harmonizačních obrazů a mandal, autorských knih a terapeutických CD pro děti a dospělé, pohlednic, kalendářů, Hravého výkladového pexesa s mandalami, připínacích špendlíků a nyní také NOVINKU – DIÁŘ malých radostí na celý rok 2017 PRO ŠTĚSTÍ. Nenechte si  ujít prožitková tematická setkání  v učebnách, stačí vzít  s sebou pastelky, kancelářský papír a budou se dít ,,zázraky“.

 

                                                                   

 

 

Platbos – African Tree Essences, PŘÍRODNÍ PRODUKTY ZE STAROVĚKÝCH STROMŮ PLATBOS 

Jedná se o stromové esence a rozprašovače z nejjižněji položeného lesa v Africe. Přírodní a ručně vyráběné produkty s afirmacemi, které posilují a podporují harmonii bytí a cestu ke zdraví.

Les Platbos je botanickou záhadnou, jelikož stromy v něm rostou neobvyklým způsobem. Některé stromy jsou staré více než 1000 let. Les tvoří třináct rozdílných druhů stromů, které nenajdeme nikde jinde růst společně na jednom místě. Třináctka není zdaleka „číslem smůly“. Naopak symbolizuje změnu, znovuzrození a posun do další úrovně vědomí. Aury stromů lesa Platbos jsou až 3x větší než normálněJeho neobyčejně silné a stabilní energetické pole je zapříčiněno stromy, které v něm rostou na stejném místě stovky let. Proto má tento tajemný a pozoruhodný les takový ozdravný potenciál.

 

                                                                                                                                  

 

 

IRISDIAGNOSTIKA - zjištění zdravotního stavu z oční duhovky

Irisdiagnostické vyšetření umožňuje komplexní analýzu vašeho zdravotního stavu. Čtení z očí a záznam do iridomapy /trvá 5-10 minut/ je bezkontaktní, přesné, bezbolestné a preventivní. Vyhodnocení zdravotního stavu Vám upřesní poměr zjištěných disharmonií a současně pomáhá odhalit příčiny jejich vzniku. Součástí vyhodnocení je doporučení harmonizace dle individuálních potřeb organismu, za pomoci přírodních imunostimulátorů, beta-glukanových přípravků z hlívy ústřičné, doporučeného stravovacího a pitného režimu.

 

 

 

RANKA

Muž a žena na ezoterické výstavě

Když se dají dohromady muž a žena, na výstavě MSŽ a EZOTERA to poznáte. Ženská energie - tak to je třeba stánek kartářky - sama vykládá, k tomu má na prodej pár drobností a po výstavě si sama sbalí kufřík. Moderní dívka má ještě navíc roztahovací plakát s vlastním velikým portrétem. Práce s lidmi, předávání zkušeností, dnes už naštěstí církev nelikviduje ženy, co dosáhly moudrosti a předávají ji. Nebo umělkyně s obrázky, svíčkami či knížkami co si draze nechají vytisknout a tiskárny je dost šidí. Vlastní tvorba, co mluví k lidem, ale záda nemají krytá, technické zázemí jim chybí, jsou zranitelné. No a ještě ženy co se daly na chlapskou cestu životem, ty pak mají počítač, ale zase chybí ta něha a soucit se zákazníky, svou samostatností je zazdily. I muži mají takové stánky, prodávají dokonalé věci, vysvětlí nevysvětlitelné a na stánku je cítit síla, schopnost, rozhodnost.

Když však uvidíte za pultem muže i ženu dohromady, je to výjimečné. Ta žena je křehká, může s návštěvníky společně poplakat, projevit něhu se svou nekonečnou láskou, otevřít své srdce dokořán a muž přitom celý stánek s ní hlídá, prodává, organizuje, řídí auto na dalekých ranních a nočních cestách a nosí věci, občas i zapojuje a ovládá hudební aparaturu. Takový muž podporuje ženu v tom, co ona umí nejlépe, jeho srdce zachytilo, co by pro ní mohl udělat. No to prostě vidíte na jejich stánku jako hojnost plnosti. Muž nahraje povídání té své milované na CD, do knížky, do kartiček, a svůj zážitek ještě chce zprostředkovat dalším lidem: "Přijďte se podívat, jak je krásná, jak jí to sluší a jak povídá a zpívá! A tady na CD si můžete poslechnout, co říká, tady si zase můžete přečíst, co napsala a taky přes kartičky Vás může nakopnout, stejně jako to dělá mně, když se mé protivné ego postaví na zadní."

V jejich království je vidět spojení dvou protikladů, které spolupracují. Že by Pán Bůh chtěl fakt naplnit mužský svět moudrostí lásky, kterou vyzařují jen ženy?

RANKU najdete po celou dobu festivalu v zadní učebně u vstupu na přednášky - přímo vedle čajovny.

                                    

VYKUŘOVADLA

Kromě kvalitních vykuřovadel můžete na výstavě zakoupit i nejlepší knihu vykuřovadlech vydanou u nás, navíc, oproti prvnímu vydání bez cenzurních zásahů. Tato kniha přináší hluboký vhled do světa vykuřovadel. Dozvíte se v ní,  jakým způsobem se vykuřovadla používají, jaké mají účinky a historické souvislosti. Jsou kvalitně označeny a popsány jednotlivé botanické druhy rostlin, jež vykuřovadla produkují, doplněné o barevné fotografie i dobové ilustrace. Doporučujeme všem z Vás, kteří se chcete kvalitní, navýsost odbornou formou dozvědět o vykuřovadlech co nejvíce z pohledu spirituálního, praktického i vědeckého. K dostání za nejlepší cenu u nás - Vykuřovadla Rymer, www.vykurovadla-rymer.cz

 

 

 

FREKVENČNÍ TERAPIE

Na výstavě bude zájemcům prováděno měření patogenů v těle na přítroji F_SCAN3 Profi s možností následné frekvenční terapie na plazmovém generátoru RPZ 14 na pobočce ZAPPER CENTRUM v Praze.

 

SOŠKY ANDĚLŮ

Výklad karet - Tina Energy

Slouží k předpovídání budoucnosti a spočívá v napojení se vědmy, či kartářky na univerzální energii v souvislosti a návaznosti na klienta. Přes propojení jeho života, akášských záznamů, napojení se na minulé životy, prapodstatu duše, potencionál a momentální lekce k posunu klienta. Mám dovoleno uzavírat i karmické lekce, vždy individuálně se svolením Karmické rady, protože ne vždy se každý dokážeme posunout i když Duše již dávno pochopila. Výklady karet propojuji s numerologií, astrologií, diagnostikou energetického pole klienta. Při výkladu pracuji s klientem na několika úrovních, včetně harmonizace a čištění kyvadlem. Tato práce je individuální a vždy odpovídá potřebám jednotlivce.