TĚLOCVIČNA

10:00–11:45 Tradiční filipínské duchovní léčení, křišťálová terapie a hromadné léčení s požehnáním Estela Palaris Orbito (Filipíny), Barbora Červená
12:00–12:45

Skryté síly v nás Ing. Zdeněk Jaroš

13:00–13:45 VZTAHY očima rodinných konstelací Marcela Pešková
14:00–14:45 Létání pro relaxaci Mirka Papajiková
15:00–15:45

Bez pout aneb Jste připraveni na stáří a odchod druhých?  Zdenka Blechová

16:00–16:45 Hudba a rozšířený stav vědomí Ing. Stanislav Stejskal
17:00–17:45 Jak si přitáhnout štěstí aneb mudry, mantry, ÓM Ing. Lada Fialová, Ing. Ivana Farkašová

UČEBNA A

10:00–10:45 Ajurvéda – cesta k dlouhověkosti Ing Adolf Inneman
11:00–11:45

Odstraňování bloků k penězům a k vyššímu potenciálu Lada Pilařová

12:00–12:45

Andělská pomoc v každodenním životě – komunikace s anděly Lucie Biedermann Doležalová

13:00–13:45

Recept na dlouhověkost – čím jsou zdravé tuky důležité? Ludmila Cernšteinová

14:00–14:45 Aktivace světelných těl s Bytostmi světla Judita Peschlová
15:00–15:45 Páteř jako energetická dálnice Josef Kaplan
16:00-16:45 Anglicky „bez učení“ Zdeněk Vaníček
17:00–17:45 Hrát si se „svaly duše“ – radost a orgasmický potenciál v nás Mgr. Vlasta Lisková

 

UČEBNA B

10:00–10:45 Jak být sama sebou Helena Krátká
11:00–11:45 Tajemství přírodního kolagenu – zázraku přírody Květa Vondráková
12:00–12:45

Jak si zachovat svou věrnost aneb Tarotové Královny Marie Vítová (Plášilová)

13:00–13:45 Rozumět osudu kdy vydržet a kdy a co změnit Karel Vebr
14:00–14:45

Karma, práce s karmou, uvolnění karmy Monika Nika Skákalová

15:00–15:45 Opalování a esenciální oleje aneb ochrana pleti bez chemie Vlasta Maršálková
16:00–16:45 Principy kvantového pole Lubomír Kirman
17:00–17:45 Channeling v každodenním životě Dita a Didy Horáčkovy

 

UČEBNA C

10:00–10:45 Písmo a jeho význam v současnosti Ivana Šmucrová
11:00–11:45

Jak poznal Bůh, že je Bůh? Marie Martina Domingo

12:00–12:45

Vlastní koření pro každý den Radomíra Diana Nosálová

13:00–13:45 Využítí léčebných Bachových esencí pro každý den Marie Serdeľová
14:00–14:45 Objev svůj talent a žij ho☺ Dana Ličmanová
15:00–15:45

Biodynamické masáže v kontextu péče o tělo a o duši Mgr. et Mgr. Vladislava Tesárková

16:00–16:45 Štěstí a jak ho žít Dana Mlejnková
17:00–17:45 Cesta k sebelásce Milena Oda Láska

 

 

Program lze stáhnout zde:

Program EZOTERA Program EZOTERA

 


 

Mediální partneři prodejní výstavy Ezotera

Meduňka Regenerace  Šifra  

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017

Tématické články výstava Ezotera