Anotace festival Miluj svůj život

„Najdi svou vizi“

Najděte, objevte své vize a poslání a začně žít život svých snů. V dnešní době je velmi těžké se zorientovat v všemožně nabízeném množství věcí. Každy se nám snaží prodat své produkty a služby, aby se uživil. Největším darem je naučit se naslouchat svému podvědomí, tělu tak, aby nás dovedlo k našim vnitřím posláním a k mé spokojenosti. To co zažijeme, můžeme pochopit. Informace v knize mohou být velice moudré, ale pokud je nepoužijeme v životě, tak změnu nepocítíme.

 Myšlenky začínají v naší hlavě. Pokud jim věnujeme dostatek pozornosti a energie, mohou se realizovat. Co se děje uvnitř, se děje venku. Co se děje venku, je výplod z naší hlavy. Ukážu Vám jednoduchou techniku na realizaci Vašich přání. Povím Vám, jak si můžete udělat pořádek ve své hlavě. Ukáži vám, jak se může vyznat sami v sobě. Povíme si několik funkčních technik, jaké můžete využívat pro realizaci svých přání. Sebe-reflexe, sebe-poznání je nejlepší technikou a možností jaké může využívat pro posun vpřed ve svém životě. Na konci kurzu si s sebou domů odnesete dílo, se který budete dále pracovat a neustále Vás bude posouvat se v životě dál, bez jakékoliv další pomoci z venku.

Každý z Vás si sestavý svou mapu mysli. Svůj visionboard (jantru), která Vám pomůže ke zlepšení Vašeho života. Visionboard je technika, kterou využívají velké nadnárodní společnosti, vysoce postavení lidi i jednotlivci pro podporu svých přání. Může sloužit jako ujasnění svých priorit.

 

Co potřebujete?

Nůžky, barevné časopisy, noviny, čtvrtku A3, barevné fixy, pastelky a lepidlo.

 

Dále určitě dobrou náladu a chuť změnit život.

„Žiju život svých snů“

 

Co je to „Jantra“ přání?

Jedná se o „mandalu“, obrázek našich přání. Je důležité sestavit všechny naše oblasti života, abychom mohli prožívat celistvý život v rovnováze a harmonii. Takový obrázek si může sestavit každý, kdo chce v životě změnu, cítit si výborně a být spokojený. Jedná se o kreativní práci, kde je důležité, vyčlenit si čas pro sebe. Je to zábava, kdy naslouchám svému tělu, jak reaguje na položené otázky, které jsou  pro mě důležité a co opravdu chci. Následně vystřihnu z novin obrázky a nalepím na papír. Dále propojím různé obrázky, které vypovídají o tom, co chci. Pak už jenom zaklínadlo pro splnění přání.