Anotace festival Miluj svůj život

Dle knihy Osud ve vlastních rukách, kterou jsem napsala, si budeme povídat o tom, nakolik nás osud ovlivňuje a co je v naší moci. Ukázku z knihy naleznete http://www.zdenkablechova.cz/knihy-zdenky-blechove/osud.

Uvítám i vaše dotazy. Knihu Osud ve vlastních rukách si můžete po přednášce zakoupit za zvýhodněnou cenu a ráda vám do ni napíši channelingem poselství pro vás.

Zdenka Blechová, Spiritual medicine Woman. A.MI. University, členka International PSY- academy,

je úspěšná autorka mnoha knih (mnohé se staly bestselerem jako např, „Osudový partner”), vykládacích karet (s Kartami zdraví pracují i duchovní rádci v televizi) a meditačních CD. Má své nakladatelství a vydavatelství a od roku 2003 vydává svůj časopis Mysteria tajemna. Pořádá přednášky a semináře po celé republice. Zabývá se mezilidskými vztahy, přijímá channelingová sdělení, která vkládá i do svých knih. Radí lidem do celého světa prostřednictvím Skypu. Zabývá se poradenskou činností v oblasti mezilidských vztahů, nemoci, zaměstnání a v dalších otázkách života pomocí channelingu, tarotu, numerologie a psychologie. Má i svoji školu sebepoznání a mimosmyslového vnímání v několika českých a slovenských městech.

Více na www.zdenkablechova.cz