Anotace festival Miluj svůj život

Pranic Healing - Léčení pránou a meditace spojených srdcí

Pranic Healing – Léčení pránou je vysoce pokročilou, systematickou a testovanou formou energetického léčení, které používá životní energii – pránu k urychlení přirozené schopnosti těla se uzdravit.Dozvíte se více o práně, o energetickém těle, jeho funkcích, jeho anatomii a čakrách,jeho vztahu k hmotnému tělu.

Naučíme se techniku  jak energii pociťovat svýma rukama, jak vidět energii vycházející z našich prstů,  prakticky si předvedeme techniky čištění a energetizování energetického těla (aury) na odstranění bolesti a jednoduchých problémů u skutečného případu. Pomocí dalšího testu se přesvědčíme, jak negativní myšlenky ovlinují velikost energetického těla.

Provedeme meditaci spojených srdcí, budeme aktivovat svoji srdeční a korunní čakru, společně požehnáme Zemi láskou a mírem, pomocí několika dalších meditačních technik pročistíme a zvětšíme svoji auru. Meditace spojených srdcí je vysoce pokročilá technika, která přivádí do těla mnoho jemných energií a při pravidelném provádění má léčivé účinky a je také službou světu. V případě, že by byla prováděna velkým množstvím lidí, tak má potenciál harmonizovat energie na planetě Zemi. Tato meditace doslova působí jako sprcha, která „vypláchne“ naši auru od negativních myšlenek a energií.

 

Ivana Dortová  je certifikovaným léčitelem 1.stupně systému Pranic Healing Mistra Choa Kok Sui  a instruktorem Institute for Inner Studies v Manile na Filipínách.

 Během svého dlouholetého pobytu v jihovýchodní Asii, kde pracovala v oblasti fitnesu a jógy, měla příležitost rozvíjet své zájmy v duchovní oblasti, které ji dovedly ke kundalini józe, teozofii a posléze i k pránickému léčení a arhatické józe Mistra Choa Kok Sui. Učení ji zaujalo svým jedinečným spojením energetické medicíny, duchovní oblasti a zároveň i praktickým uplatněním v běžném životě.

Po svém návratu do České republiky učí semináře pránického léčení a organizuje vyšší kurzy.Je držitelem hlavní licence  pro kurzy Pranic Healing v České republice.