Anotace festival Miluj svůj život

Mgr. Pavel Sobek - přednáška Ochrana před negativním vlivy

 

V této přednášce se zaměřím na metody a možnosti, jak chránit sebe i své blízké před negativními vlivy a tyto vlivy si pojmenujeme a ukážeme si mechanismus jejich působení. Někdy se domníváme, že negativní působení je dáno jen zlým charakterem někoho (člověka, duše atd.), ale mnohem účinnější je rozpoznat, proč jsou právě k nám určité "negativní vlivy" adresovány. 

Povšimneme si negativních vlivů a sil, na jejichž odstranění se zaměřuje regresní psychoterapie HAP, ale i duchovních metod práce s astrálními a jinými entitami.

Bližší informace o přednášejícím:

Mgr. Pavel Sobek, vystudoval FF MU v Brně, věnuje se alternativní pedagogice waldorfského směru a psychoterapii. Postupně absolvoval kurzy a asistence na kurzech zakladatele a hlavního učitele HAP Ing. Andreje Dragomireckého. V současné době se věnuje metodě HAP jako terapeut a lektor základních a pokročilých kurzů. Vedle těchto kurzů se nyní věnuje také metodě Pneumatotherapie, tedy péče a průvodcovství na úrovni ducha (v nějbližší době bude vydána kniha k tomuto tématu). Spolu se ženou Lenkou jsou autory odborné publikace s terapeutickým zaměřením "Duše a její svět".

https://www.facebook.com/dusesvit.cz/?pnref=lhc