Anotace festival Miluj svůj život

Můžete se těšit na originální meditační hudbu. Každý koncert je jedinečnou improvizací, hudba vzniká tady a ted v proudu intuice.

Karolina /zpěv/ s Tomášem /klávesy/ společně tvoří nadpozemskou a nadčasově krásnou hudbu s hlubokým duchovním přesahem. Někdy vás vynese vysoko nad oblaka a do vzdálených koutů vesmíru, jindy zas ponoří do hlubin vaší duše.

 

Karolina a Tomáš vystupují pod názvem Plynutí a spolupracují od září 2015. Mají jedinečnou schopnost improvizovat a naladit se na přítomný okamžik jak ve studiových nahrávkách tak při vystoupeních naživo. Vystupují společně na koncertech, vernisážích, festivalech, jsou zváni jako hosté meditačních campů, nahrávají živě na různých zajímavých místech, která je osloví - v kostele i na lavičce v parku, doma v kuchyni i na silných místech v přírodě. 

Skladby na jejich prvním společném CD Plynutí (2016) vznikaly spontánně během 1 roku jako improvizace zachycující momentální záznam vnitřní nálady obou tvůrců. Některé jsou komornější, meditativní, vedou k zamyšlení a ponoření do nitra, některé rychlejší naopak nabíjejí svou strhující energií.CD si můžete celé poslechnout a koupit na http://www.plynuti.cz/cz/poslechnete-si .

Každý z nich působí i samostatně - Tomáš Prokopič nahrál několik CD relaxační a New age hudby a hudby pro jogu, Karolina Beyond natočila spolu s hudebníkem a kytaristou Petrem Pinosem meditačně laděné album Inner voice s vlastní tvorbou a posvátnými písněmi (2015), věnuje se i nahrávání filmové hudby.

 www.plynuti.cz

FB - http://www.plynuti.cz/cz/facebook

you tube - 

https://www.youtube.com/watch?v=rqwNf-Ecli8&list=PLvI9gnRL3YZtlNJL6_85XOH9vZO-amxQx&index=3