Anotace festival Miluj svůj život

Živá Zahrada

Lucie a Honza

Jedna duše ve dvou tělech

 

Čemu se věnujeme a proč?

  • syrová rostlinná strava​· kurzy · oživující pobyty ·                                          
  • festivaly · přednášky · workshopy ·                                       
  • meditace · jóga · přírodní kosmetika ·
  • aromaterapie · zážitkové saunování · masáže ·

 

Protože věříme, že:

k životu je potřeba přistupovat celostním způsobem

život je nikdy nekončící hra a je fajn se naučit ji hrát

tento životní styl je povznášející a stojí za sdílení

                                                                             

Po dvou letech provozu Živé Zahrady jako raw veganské restaurace v centru Olomouce nastal čas se posunout dále a vyletět z hnízda. To nás mnohé naučilo a nyní již můžeme naplno roztáhnout křídla.

Otevíráme se světu a jdeme tzv. s kůží na trh. Stále se věnujeme raw food a osobnostnímu rozvoji, nejsme však již fixovaní na jedno fyzické místo. Stále si od nás můžete objednat výjimečný catering či láskyplný dort a stále častěji nás teď najdete na různých festivalech a outdoor akcích. Navíc se s námi můžete aktivně účastnit Oživujících pobytů, které jsme před koncem roku 2017 začali pořádat.

Jedná se o jedinečnou kombinaci rostlinné stravy, pohybu, odpočinku a péče o tělo i mysl. Vydáváme se s Vámi do různých koutů naší krásné republiky a navracíme se k přírodě - stravou, aktivitou i relaxací. Učíme se, tvoříme, obracíme se do vlastního středu a znovu tam nalézáme sebelásku. Jógujeme, meditujeme, saunujeme se. Čistíme naše fyzické tělo i naši neutichající mysl. Pečujeme o sebe přírodní kosmetikou, vonnými esenciálními olejíčky, příjemnou hudbou, milými slovy a upřímnými úsměvy.

Neustále rosteme a chceme náš růst sdílet. Proto pořádáme kurzy, přednášky, pobyty. Jezdíme na hudební či umělecké festivaly a jdeme naproti všem vesmírným dušičkám s otevřeným srdcem.

Na festival „Miluj svůj život“ jsme si pro Vás připravili „Živé Odpoledne“, během kterého budete mít šanci nás více poznat a ochutnat něco málo z našeho životního stylu. Společně si připravíme hRAWý oběd, budeme si povídat o zákonu přitažlivosti a poté se vrhneme na praktický workshop výroby vlastní nástěnky snů. Rozloučíme se malováním na obličej a pozveme Vás také na nedělní šamanskou cestu za doprovodu bubnu.

https://www.facebook.com/zivazahradaolomouc/