Anotace festival Miluj svůj život

„Vše se mění, jen změna trvá.“

(Israel Zangwill, anglický spisovatel a novinář, 1864-1926)

  Téměř každý je s něčím u sebe nespokojený, chtěl by u sebe něco změnit, vylepšit. Někdy se i přes značné úsilí změny nedaří nebo po počátečním nadšení dojde ke ztrátě motivace a opětovnému zaběhnutí do starých kolejí. Často za to mohou strachy ze změny a hluboké bloky v podvědomí. Přijďte se podívat na to, jak na tom se změnou jste ajaké strachy vám brání v realizaci změn. Přijďte si zkusit zjistit, jaké bloky máte ve svém podvědomí, a dozvědět se, jak si od nich můžete pomoci.

  Na pracovní dílnu si s sebou vezměte papíry na poznámky, psací potřeby a láhev s vodou. Budeme testovat, zda si blokujete možnost změny určitými přesvědčeními, a aby svalový test dobře fungoval, je důležitá dostatečná hydratace. Věnujte si tři hodiny času, přijďte si pohrát, objevit, co vás blokuje, a podniknout kroky k realizaci změny ve svém životě.  

Věra Štěpánková, jako správný blíženec, v sobě spojuje dvě osobnosti. První je absolventka zahraničního obchodu a následně MBA, osoba s dvacetiletou praxí v řídících funkcích mezinárodních firem. Druhá pak od poloviny devadesátých let hledá odpovědi i na jiné, mnohdy ne tak logické otázky, a prochází nejrůznější kurzy napomáhající osobnímu růstu. V současnosti se věnuje zejména koučinku a metodě THETAHEALING®, s níž se poprvé setkala v roce 2008, zlomem bylo absolvování prvních učitelských kurzů přímo u autorky této metody o dva a půl roku později. Od roku 2011 jako první v České republice a na Slovensku učí kurzy THETAHEALING®. V roce 2012 převzala od Vianny Stibal certifikát THETAHEALING® Master, a v září 2013 pak nejvyšší ocenění THETAHEALING® Certificate of Science. Na své práci si cení zejména možnosti provázet klienty na cestě osobního rozvoje, pomáhat jim zlepšovat osobní, ale i profesní život, být spokojenější po psychické i fyzické stránce.www.verastepankova.cz            www.thetavera.com