Anotace festival Miluj svůj život

„Kde jsou přátelé, tam je i hojnost.“

(Titus Marcus Plautus; Římský dramatik; 254 př. n. l. -184 př. n. l.)

Hojnost je častým tématem, které řešíme. Často si hojnost brzdíme nejrůznějšími strachy. Podíváme se na to, čeho se bojíme, co nám strachy přináší. Dostatek zdrojů nejrůznějšího charakteru si mnohdy blokujeme programy, které jsme si sami vytvořili. Velmi často překážky přebíráme po svých předcích, mohou se nám v nich také odrážet vzpomínky na minulé životy. V rámci přednášky se zaměříme na některá přesvědčení, která nám znemožňují dosažení hojnosti v našem životě.

Na přednášku si s sebou vezměte láhev s vodou. Budeme testovat, zda si blokujete hojnost určitými přesvědčeními, a aby svalový test dobře fungoval, je důležitá dostatečná hydratace.  

 

 

Věra Štěpánková, jako správný blíženec, v sobě spojuje dvě osobnosti. První je absolventka zahraničního obchodu a následně MBA, osoba s dvacetiletou praxí v řídících funkcích mezinárodních firem. Druhá pak od poloviny devadesátých let hledá odpovědi i na jiné, mnohdy ne tak logické otázky, a prochází nejrůznější kurzy napomáhající osobnímu růstu. V současnosti se věnuje zejména koučinku a metodě THETAHEALING®, s níž se poprvé setkala v roce 2008, zlomem bylo absolvování prvních učitelských kurzů přímo u autorky této metody o dva a půl roku později. Od roku 2011 jako první v České republice a na Slovensku učí kurzy THETAHEALING®. V roce 2012 převzala od ViannyStibal certifikát THETAHEALING® Master, a v září 2013 pak nejvyšší ocenění THETAHEALING® Certificateof Science. Na své práci si cení zejména možnosti provázet klienty na cestě osobního rozvoje, pomáhat jim zlepšovat osobní, ale i profesní život, být spokojenější po psychické i fyzické stránce.

www.verastepankova.cz           

www.thetavera.com