Anotace festival Miluj svůj život

 

Když jsem se poprvé, v roce 1999 seznámila s metodou One Brain (kineziologíí), myslela jsem, že se jedná o techniku uzdravování, při které vám někdo (léčitel, terapeut) odstraní váš problém. Jako mávnutím proutku zmizí mé problémy a vše bude zase dobré. Stále takto přemýšlí mnoho lidí a to nejen u metody One Brain, ale i u jiných technik.

Velmi brzo všichni poznají, že tomu tak není.

Jak to tedy opravdu je?

To, že musí každý hezky sám přiložit ruku k dílu, je pro mnohé velké zklamání. Jak to tedy udělat? Jak tato technika skutečně funguje?

Tato, ale i ostatní metody jsou založeny na odstranění našich vlastních psychických bloků. Právě ty nám způsobují zdravotní problémy. Co tedy můžeme my a co terapeut, léčitel?

Přijďte si o tom povídat.

 

Jmenuji se Květuše Hochmalová
Původně jsem učitelka MŠ, zde jsem pracovala necelých 10 let, ale protože ráda poznávám nové věci, po revoluci jsem si vyzkoušela, jaké to je, být zaměstnaná u zahraniční firmy (jak se říká) v tvrdém byznysu. Prošla jsem si téměř 10 letým kariérovým žebříčkem a poslední roky pracovala u firmy Douwe Egberts, a.s. jako Key account manager.

Poznání, že tudy cesta nevede, hledání SAMA SEBE a nakonec NEMOC V RODINĚ mě přivedla v roce 1999 k alternativním směrům, kterým se věnuji dodnes. Vystudovala jsem Kineziologii – ONE BRAIN a od roku 2002 pracuji jako Kinezioložka a lektorka kurzů Sebepoznání. Abych mohla dát lidem na kurzech i v kineziologické poradně co nejvíce, prošla jsem mnoha alternativními směry, kurzy. Někde jsem se mnoho naučila, někde jsem došla k uvědomění, někde jsem se pobavila, z některých mi bylo smutno, ale někde jsem se i spálila.

Spojila jsem poznatky z praxe - z kineziologické poradny, kde individuálně pracuji s lidmi, s možností na kurzech učit lidi něco, o čem si myslí, že nikdy nemohou dokázat. To proto, že jsem velmi záhy poznala, že jeden z největších problémů nás všech je, že SI NEVĚŘÍME. Na kurzech se společně pokoušíme toto překonat, dokázat si, že nic není nemožné a nasměrovat vás na vaší cestě hledání.

První kurz jsem uspořádala v roce 2002. Brzy na to jsem začala učit po celé republice. Pokud Vás zajímá o jaké kurzy se jedná, podívejte se na stránky www.hochmalova.cz, nebo na: http://www.youtube.com/watch?v=u4rSx7Qb9Gs