Anotace festival Miluj svůj život

Moje numerologie vznikla poznáváním a rozebíráním života. Budeme si povídat o tom, jak velký je rozdíl mezi číslem 4 a číslem 7. Jak poznáme, zda máme vůdčí schopnosti z minulých životů, či jsme je zatím nezískali a učíme se je v tomto životě. S kým máme karmické vazby, jak to poznáme. Jak nás ovlivňuje číslo našeho bydliště, každá desítka v našem životě a POMOCÍ HUDBY SI BUDETE MOCI VYZKOUŠET SAMI NA SOBĚ POKORU, ZDA SE CHCETE UČIT A MOŽNÁ JEŠTĚ VÍCE.

Tyto informace a prožitky vás mohou hluboce ovlivnit na vaší cestě, protože jsou to informace, které si nikde nepřečtete, jsou získané životem. Těším se na vás a ráda uvítám i vaše dotazy. Připravuji i karty Numerologie, které vyjdou v tomto roce. Pokud budete chtít channelingové sdělení pro vás do mé knihy, ráda vám je napíši.

Na semináři numerologie spojený s relaxací v mých Egyptských lázních v Plzni se dozvíte ještě více.

Dvoudenní kurz numerologie pořádám v Plzni 31 3. -1. 4. Seznámíte se na něm i s tím, co už z minulosti umíte a na čem musíte zapracovat. Pracovat na číslech budeme i pomocí mého CD hudba života. Tím získáte prožitek o číslech a lépe si uvědomíte, zda vaše životní číslo chcete žít, či je vám to zatěžko. Zda cílevědomost je vám vlastní či nikoliv a další objevení čísel prožitkem. Na seminář se můžete přihlásit http://prednasky.zdenkablechova.cz/Seminare/381-31-3-1-4-2018-Dvoudenn%C3%AD-kurz-Numerologie-Plzeň

Informace o dalších akcích naleznete v přehledu akcí na www.zdenkablechova.cz 

 

 Zdenka Blechová, Spiritual medicine Woman. A.MI. University, členka International PSY- academy,

je úspěšná autorka mnoha knih (mnohé se staly bestselerem jako např, „Osudový partner”), vykládacích karet (s Kartami zdraví pracují i duchovní rádci v televizi) a meditačních CD. Má své nakladatelství a vydavatelství a od roku 2003 vydává svůj časopis Mysteria tajemna. Pořádá přednášky a semináře po celé republice. Zabývá se mezilidskými vztahy, přijímá channelingová sdělení, která vkládá i do svých knih. Radí lidem do celého světa prostřednictvím Skypu. Zabývá se poradenskou činností v oblasti mezilidských vztahů, nemoci, zaměstnání a v dalších otázkách života pomocí channelingu, tarotu, numerologie a psychologie. Má i svoji školu sebepoznání a mimosmyslového vnímání v několika českých a slovenských městech.

Více na www.zdenkablechova.cz