Anotace festival Miluj svůj život

Kvantové unášení je systém Dr.Franka Kinslowa „Quantum Entrainment“. Tento princip může změnit jakoukoliv situaci, zdraví člověka nebo zvířete, psychické nebo i finanční potíže a různé konflikty. V květnu 2016 jsem seminář přímo u Franka Kinslowa absolvoval ve tří stupních.

Systém pracuje s úrovní čistého uvědomění. Je stavem, kdy našemu záměru nepřekáží nijaká myšlenka ani pohyb. Nejedná se o nijaký výmysl, ale o vědecky opakovatelný princip, vycházející z kvantové fyziky, implikovaného řádu. Bible říká, že na počátku byla Země pustá i védské upanišády vypovídají o tom, že svět na počátku neexistoval. A odtud z neprojeveného zdroje vše vzniká v podobě kvantových vln jež svým průnikem tvoří částice, atomy, molekuly a všechny ty další věci v našem světě, domy, auta, čokoládu a cokoliv jiného.

Jde jen o to, abychom uměli navodit v sobě stav nemyšlení a nehybnosti, stav ticha, klidu a míru. Myslíte, že to nelze? Tak tedy se něčeho podržte, ono to jde. Jak tedy máme postupovat, pokud se ocitneme v nežádoucí situaci (nemoc, chudoba), abychom ji změnili v námi žádoucí stav? Dobrá, ukážeme si to na několika příkladech. Nejprve pozorujeme v klidu bez hodnocení situaci, která nás něčím omezuje či nám škodí. Při pozorování asi tak v době 30 sekund se naše myšlenky zklidní a my začneme vnímat jakýsi příjemný stav (Eucit), pak si uvědomíme, jak by v příštím okamžiku měla daná situace vypadat a pozorujeme tento náš nový záměr, až si opět uvědomíme příjemný stav, který tentokráte může být i jiný. Pak pozorujeme onu situaci a vnímáme, jak se mění. To je velmi stručný postup při kvantovém unášení. My zde děláme NIC, vše udělá nejvyšší inteligence za nás. My jen pro situaci připravíme podmínky.

Několik příkladů. Muž jenž onemocněl zhoubnou nemocí byl propuštěn domů

lékaři s tím, že pravděpodobně svůj život během měsíce října ukončí. Po aplikování kvantového unášení se cítil lépe, počal se věnovat i domácím pracím a své dceři začal i vařit, aby se cítil užitečným. Dnes je tu již březen a tento muž je tu stále. Dalším případem je rodina přátel, kde muž trpěl se zády v oblasti kříže a dvě dcery, jedna s akné a druhá se ztrátou červených krvinek. Zajímavé je, že hned po aplikaci tohoto principu se všichni cítili mnohem lépe i když výsledky při vyšetření zatím změny neukazovaly. Důležité je však uvědomění, že příjemný stav ukazuje na uzdravování. Na zvířata to funguje zcela skvěle, takže nemusíme znát ani příčinu problému. V podstatě jde pouze o to, že nám partner (tak je tu nazýván klient čili pacient) sdělí, co potřebuje, například zbavit se bolesti kolene či konfliktní situace v manželství. Výhodou je, že systém lze užívat i na dálku, kdy partner je fyzicky nepřítomným. Návod jak působit na dálku naleznete v knihách Dr. Franka Kinslowa: Tajemství okamžitého léčení a Tajemství kvantového života. Těchto knih je na trhu nyní pět.

Na závěr jen upozorním na některé učitele, kteří bohužel pana Dr. Kinslowa neznají a ani nevědí, že jediným učitelem tohoto systému je pouze on, který jej i objevil. Jsou tu různé kvantové napodobeniny, kurzy a semináře, které šíří bohužel chyby. Nevědí, že výuka více jak jednoho člověka se šíří geometrickou řadou a tím i jejich chyby, které spíše škodí a tímto způsobem pak i narůstají. . Certifikovaný praktik Quantum Entrainment Vladimír Jalč.