Zažíváte stres, nespokojenost nebo nenaplněnost v různých oblastech života? Cítíte, že potřebujete udělat změnu, ale nevíte ještě jakou? Udělejte krok směrem k sobě, k vaší božské podstatě.
Pojďte se s námi ponořit do tajemství muder, manter a starodávných technik, které lidem již tisíciletí pomáhají harmonizovat tělo, duši i ducha. Praktikováním technik lze objevit a zažívat hlubokou lásku uvnitř nás, stav vnitřního klidu a míru, zdraví a štěstí, rozvoj kreativity a pocit duševního naplnění a mladosti.
Slovo mudra znamená v překladu přitáhnout si štěstí.

Naše tělo se skládá z elementů a právě mudry nám je pomáhají udržovat v rovnováze. Mudry nám mohou pomoci na duchovní cestě s tématy jako je uzemnění a rovnováha, sebedůvěra, otevření srdce, prohloubení intuice, radost, klid, prožívání dramat a tak dále. Slovo mantra znamená v překladu ochrana mysli. Opakování mantry je technika neuvěřitelně snadná a přitom mimořádně účinná. Je vhodná pro začátečníky i pro pokročilé, kteří hledají jednoduchý a účinný nástroj ke ztišení mysli, otevření srdce a vytvoření pozitivního návyku, díky kterému se každý den propojí s Božstvím.


Paramahamsa Šrí Swámí Vishwananda je žijící osvícený duchovní mistr, který vytvořil, předal a požehnal duchovní techniky s těmito mocnými nástroji lidem v podobě přesně upravené pro dnešní způsob života. Bhakti Marga šíří jeho moudrost a lásku do celého světa, aby lidé mohli začít praktikovat tyto techniky a spojit se s láskou ve svých srdcích.V České republice předává toto učení lidem Svámí Vishwabaladharananda, který je hlavním představitelem Paramahamsy Vishwanandy a Bhakti Margy Česká republika.


bhaktimarga.cz