Hra na tyto nástroje je mou velikou vášní. Tóny na svých vystoupeních kombinuji tak, že dokáží harmonizovat energie těla i duše podle potřeby každého jednotlivce Pro ty z Vás, kteří se dokážete tónům meditační hudby z tibetských mís otevřít, bude naše setkání blahodárné. 

Jmenuji se Bára Lýdie Sládková, pocházím z Kostelce nad Orlicí, z malého městečka z podhůří Orlických hor. 
Mým největším naplněním je nalézání pravdy a lásky a aplikování těchto dvou principů do svého každodenního života. Snažím se o sebepoznání a chci znát odpovědi na otázky: „Kdo jsem Já?“ Tuto a jiné otázky jsem si kladla už od mala - a teprve nedávno jsem si plně uvědomila, že žijeme ve světě duality a tudíž i Já jsem dvě: mé vnitřní pravé já a povrchní ego. Od té chvíle se snažím na sobě duchovně pracovat tak, že se ega zbavuji, tedy rozpouštím ho. 

Díky krásným pomocníkům jsem našla domov sama v sobě – těmi úžasnými a láskyplnými pomocníky jsou zenové karty Osho zen tarot – jsem za ně velmi vděčná a ještě vděčnější jsem za každé setkání s paní Rankou Tučkovou – její výklady a velmi jasné a pochopitelné pojmenování duchovních principů mě doslova vrací domů = domů k mé duši. 

Pochopila jsem, jak na mě mé ego zkouší různé logické rozumnosti, argumenty a rádoby pravdy, a že to je přesně ten důvod, proč mám vždy v hlavě jako ve včelíně … Pochopila jsem také, že intuice mě volá jemným a láskyplným hláskem, a že šťastná jsem jedině tehdy, nemá-li na mne ego vliv. 
Každým dnem mi dochází čím dál víc, jak je důležité se od svého ega oddělit, být bdělá a mít učiněnu jasnou volbu – každý den a celou svou bytostí volit cestu pravdy a lásky. Protože pouze tento krok, tato volba, mě naplňuje a činí šťastnou z hloubi své duše. 

Pro všechno na světě: stojí za to být doma ve svém srdci. A jenom tato jediná cesta mě i všechny ostatní bytosti může dovést domů – sama k sobě a k Bohu. 

Na mé cestě hledání pravého Já jsem mnohokrát šlápla vedle a šla i úplně mimo – pro příklad: uvěřila jsem v sílu pozitivního myšlení, ruku v ruce s tím jde bílá magie... ...díky Bohu jsem „pár facek“ od života dostala včas a uviděla, jaká je to lež a obrovská past mého ega, které tím rostlo a bubřelo ….velmi před tímto varuji!!! Nenechte se zlákat snadnou cestou, vede do pekel!!! 

Již nehledám jiné cesty – dnes kráčím po cestě pravdy a lásky, zvolila jsem si ji. Bdělostí držím své ego pod kontrolou (pořád to na mě zkouší potvora a díky bdělosti je stále více slyšet hlas mé intuice - duše ….s úlevou jí naslouchám. 

Mou velikou vášní je malování obrazů, vytvářím šperky, miluji tóny tibetských mís a zvonkoher. Při jakékoliv tvůrčí činnosti čerpám inspiraci ze svého vlastního tvůrčího zdroje – obrazy, šperky i hudba ode mne jsou upřímným vyjádřením mé duše, a mám vždy velikou radost, pokud dokáží pohladit i Vaše nitro. Pro ty z Vás, kteří se dokážete mým výrobkům či tónům meditační hudby tibetských mís otevřít, je setkání s nimi blahodárné. Kombinuji tvary a barvy obrazů či tóny tibetských mís na svých koncertech tak, že dokáží harmonizovat energie těla i duše, podle potřeby každého jednotlivce. 

Těším se na Vás 
Bára Lýdie 
http://bara-lydie.cz/