Prozrazuje krátká linie života krátký život, nebo jen intenzitu s jakou 
život prožijem. 
Co prozradí nehty ohledně zdravotního stavu. Jaký vliv mají náramky na 
zápěstí na 
délku života a mnoho dalšího se dozvíte na přednášce o chiromantii - 
čtení z ruky 

Jana Niessnerová - Narodila jsem se 4.3.1976 ve Znojmě. Od věku 20 let se zabývám čtením z ruky - chiromantií. Impuls bylo setkání s kartářkou paní Černou z Šatova, která mi poprvé pohlédla do dlaně. Do té doby mi linie na dlaních nic neříkaly. Její práce mě zaujala a chtěla jsem pomáhat lidem tak, jako ona. Začala jsem se dívat lidem do dlaní a zjistila jsem, že každá ruka je jiná. Chiromantie mě fascinuje. Toužila jsem získat o ní více informací a tak jsem v roce 
2006 vystudovala půlroční korespondenční kurz chiromantie v Indii v New Delhi v anglickém jazyce a po úspěšném složení 4 nelehkých zkoušek jsem získala zlatý certifikát na čtení z ruky z indického institutu. 

V současné době se pravidelně účastňuji ezoterických festivalů, kde dělám výklady pro klienty, pořádám přednášky a kurzy chiromantie. 
Žiji ve spokojeném manželství s manželem a dcerou školního věku v Kokorách u Přerova, kde také přijímám klienty. 
Miluji napojování na nitro člověka. Podle znaků na dlani mluvím o jeho životě tak, jako bych ho velmi dobře znala. V dlani se odráží všechny důležité aspekty člověka, ať už jsou to peníze, láska či zdraví, minulost, přítomnost a budoucnost. Mým úkolem je povzbudit člověka v životě a pomoci mu s jakoukoliv situací, kterou ve svém životě řeší. 

www.chiromantie.cz