Nadcházející události

14 zář 2019 - 15 zář 2019
Prodejní výstava Ezotera Praha
26 říj 2019 - 27 říj 2019
56. Festival Miluj svůj život Praha
23 lis 2019 - 24 lis 2019
Prodejní výstava Ezotera Praha

V dnešním uspěchaném světě má člověk příliš mnoho problémů, které ovlivňují velmi negativně jeho zdraví. Moderní medicína však někdy škodí člověku víc než samotná nemoc. Často totiž neléčí příčinu, ale snaží se zmírnit následky a na příčiny se vůbec nekouká. V současné době postupně přibývá lidí, kteří začínají vnímat ajurvédskou medicínu jako naději pro své zdraví, protože ajurvéda umí nejen léčit, ale funguje převážně na bázi prevence. Akupresura - jako nejjednodušší a nejefektivnější větvička ajurvédy - je velkou nadějí pro vás, abyste mohli žít zdravě bez zbytečných léků. Akupresurou se dá vyléčit prakticky úplně všechno - kromě smrti! Je velmi jednoduché se ji naučit a praktikovat ji může úplně každý člověk. Rád vás s akupresurou prakticky seznámím.

Představí vám ji rodilý Ind Dr. Bhagwant Singh Sandhu CSc. Poprvé přiletěl do Československa, tehdejší Československé socialistické republiky, v roce 1987 za účelem studia. Úspěšně dokončil kandidaturu v Astrofyzice na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Trvale žije v Praze, podniká zde, dováží z Indie dámské oblečení a distribuuje v české republice přírodní kosmetiku a ajurvédské doplňky stravy světoznámé indické firmy Dabur a věnuje se akupresuře. Ukazuje lidem cestu, jak žít zdravě bez lékaře a bez léků pouze s pomocí akupresury. Naučí vás používat základní akupresurní body při různých potížích, stanete se úspěšnými samoléčiteli a ochránci svého zdraví!

Pan Bhagwant Singh Sandhu bude přednášet na výstavě Ezotera v Praze v neděli 26.5.2019 v Tělocvičně od 15.00 hod. Jako lektor bude působit také na letním festivalu Miluj svůj život v Plzni 5.-7.7.2019. Na obou akcích vám též bude poskytovat své služby ve výstavním prostoru.

Tento článek může být šířen pouze v nezměněné podobě, včetně jména lektora a této poznámky.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 111 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život