About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

Nadcházející události

04 čec 2020 - 05 čec 2020
58. Festival Miluj svůj život PLZEŇ
12 zář 2020 - 13 zář 2020
Prodejní výstava Miluj svůj život

Kdy jste v sobě objevil výjimečné schopnosti?

Už když jsem byl malý. Babička mi vyprávěla o pánovi, který hledal virgulemi vodu v naší vesnici. Jí samotné se zdály prorocké sny. Přál jsem si to také poznat a umět. Absolvoval jsem kurzy léčitelství, naučil se perfektní věci. Učení bylo podloženo fyzikálními metodami, přístrojem, který verifikoval psychotronické schopnosti.

S klienty se setkáváte při pravidelných diagnostikách - jak vlastně diagnostikujete?

Diagnostiku jsem se naučil také kdysi na kurzech. Člověk si před vás sedne na židličku a vy kolem něj projíždíte rukama. Představujete si jednotlivé orgány a v rukou cítíte impulzy. V pravé, když je v pořádku, v levé, když je tam chyba. Třeba si představíte žlučník a najednou ucítíte v ruce tlak. Člověk se ze začátku musí hodně soustředit, aby to rozeznal. Chce to cvik.

Zkoušel jsem i vyzařování květin, utrženého jablka, pšenice, zrna vcelku, rozmačkaného zrna a podobně. Na virgulích jsem si udělal značky - čerstvé zdravé věci mají stupeň 5, 6. To znamená, že to má dobrou energii. Rozmačkaná zrna měla jen 3. Zdravý člověk má také stupeň 5, 6. Nemocní lidé mají energie méně. Člověk ve městě, kde je špatný vzduch, elektronický smog, hluk, má zátěž větší a energie klesá. U onkologicky nemocných se ukazuje pouze stupeň 3.

Jak přišly na svět vaše preparáty?

Náhle mi onemocněla játra. Skončil jsem v nemoci, měl jsem velmi špatné jaterní testy - doktoři si šeptali, že nevydržím.

Řekl jsem si, že musím vymyslet takový produkt, který bude stejně silný jako antibiotika, bude na přírodní bázi, bude tam něco z kamenů, něco z fytoterapie, něco z informací rostlin, aby to bylo dostatečně razantní.

Napadlo mě: přines vlaštovičník, udělej si kapky, přidej tam další byliny... Jez hodně zeleniny, jenom domácí polévky, rýži... Přestal jsem jíst nemocniční stravu a další testy byly o 50% lepší a za 14 dní jsem šel domů.

A pak jste vytvořil další přípravky?

Ano, první přípravek byl ten na játra. Zažil jsem tento stav, abych věděl, co nemocný člověk zažívá a cítí. Takhle jsem si to prožil na vlastní kůži a dokážu se vtělit do člověka, kterému přestalo sloužit zdraví, poznat jeho psychiku i tělesné pocity, vytvořit si duchovní obrázek nemoci.

Pak přišly ledviny a postupně jsem připravil pět produktů. Později jsem četl knížku o tradiční čínské medicíně. Objevil jsem tam stránku, kde bylo přesně těch pět produktů pro játra, ledviny, srdce, žaludek a plíce. Aniž bych se tenkrát zabýval tradiční čínskou medicínou, vytvořil jsem celý ten známý pentagram.

Co si máme představit pod tím, že preparáty jsou „bioinformační“?

Byliny jsou živé, mají energii 5-6 stupňů. Přípravek složený z 12 bylin má také těch 5-6. Vymyslel jsem systém, jak ještě zvětšit jejich sílu. Přípravek se dá vyskládat z bylin tak, aby to korespondovalo přímo s orgánem, jak je to popsané v herbáři. Roli hrají další skutečnosti, které tam napsané nejsou, krásně zapadnou do celku a energie se zvýší. Zjistíte, že jste na 10, 12, 13. A ta krásná energie se pak vkládá do vás. Tak jsem postupně sestavil celý systém Regenerace ve Sféře. Vyzkoušejte, preparáty jsou tu pro vás.

Informace najdete na www.diochi.cz

Tento článek může být šířen pouze v nezměněné podobě, včetně jména lektora a této poznámky.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 70 hostů a žádný člen