About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

Nadcházející události

04 čec 2020 - 05 čec 2020
58. Festival Miluj svůj život PLZEŇ
12 zář 2020 - 13 zář 2020
Prodejní výstava Miluj svůj život

Jmenuji se Markéta Vivien a zabývám se alternativními metodami již 14 let.

Zpočátku jsem hledala cestu pro sebe, později jsem pracovala s klienty na kolektivních seminářích a osobních setkáních. Vykládám z karet a prostřednictvím channelingu předávám informace k určitým tématům, které se týkají odhalování duchovních a fyzických příčin v životě člověka. Uvolňuji také bolesti na fyzické úrovni skrze léčivé doteky. Pracuji osobně i na dálku. Práci vykonávám od srdce k srdci. Těším se s lidmi ze změn na fyzické úrovni, ale také z mnoha uvědomění na psychické rovině, která vedou ke zlepšení životních situací. Cítím to jako svoje životní poslání.

Cestuji a čerpám inspiraci na ostrově Kréta, který je pro mě místem oddechu a inspirace. Učím se cizí jazyky a maluji energetické obrazy.

Rekvalifikační kurz masáží jsem úspěšně zakončila ve vzdělávacím zařízení Dexter Academy Praha. Výživové poradenství jsem úspěšně absolvovala a zakončila také rekvalifikaci ve vzdělávacím středisku Mahra spol. s r.o. pro výživové poradce a dietology. V oblasti masáží jsem se i nadále rozvíjela a prošla kurzy masáží jako jsou: Indická masáž hlavy a antistresová zad, Čínská masáž, Havajská masáž, Relaxační masáž, Sportovní a rekondiční masáž, Reiki masáž, Manuální lymfodrenáž, Lávové kameny.

V alternativní oblasti jsem se zúčastnila mnoha kurzů. Oslovila mne metoda SRT pro práci s kyvadlem, numerologie, práce s energií a výklad z karet.

Stala jsem se mistrem reiki. Setkání s kartami a chanelingem provozuji více než 10 let. V současné době se zabývám energií posvátné tantry, která má svůj původ v Indii. Alternativní metody propojuji při masážích a poradenství s klienty. Maluji energetické obrazy, masíruji a specializuji se na harmonizaci duševní a fyzické stránky člověka.

POSVÁTNÁ ENERGETICKÁ TANTRA

Ráda bych touto cestou přidala pár slov k tématu posvátné tantrické masáže aneb předání tantry pod mým vedením.

Co se děje během tohoto posvátného obřadu, masáže?

Energie posvátné tantry má svůj původ v Indii a je předávána jemnými hmatovými techniky, dechu a vyladění energetických center za lahodného zvuku relaxačních hudebních tónů a vůní éterických olejů.

Při tantrické masáži dochází k uvolnění psychických bloků, emočních, mentálních zranění na úrovni duše i těla a k hlubšímu prožívání lásky jako takové zejména v oblasti partnerství.

Tantrická masáž je vhodná pro muže a ženy k znovunalezení vnitřního štěstí, lásky a úspěchů na cestě ve spojení muže a ženy, uvolňuje tedy i psychické bloky a pomáhá v prožívání citové oblasti a opravdovosti lásky na všech jejích úrovních a podobách.

Pro koho je vhodná?

Je vhodná pro muže a ženy, páry k splynutí, harmonii a dosažení naplnění v partnerském vztahu a všeho co k němu patří .

Tantru nelze předat ve slovech , tantra se musí zažít. Přijďte ochutnat.

Markéta Vivien Šimáčková

www.tantra-vivien.cz, www.saloonharmonie.cz

Autorka článku vám toto téma představí v programu výstavy Ezotera v Praze v neděli 26.5.2019 v Tělocvičně od 14.00 hod.

Tento článek může být šířen pouze v nezměněné podobě, včetně jména lektora a této poznámky.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 381 hostů a žádný člen