About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

Nadcházející události

04 čec 2020 - 05 čec 2020
58. Festival Miluj svůj život PLZEŇ
12 zář 2020 - 13 zář 2020
Prodejní výstava Miluj svůj život

Všichni máme své vzpomínky, své zkušenosti a často se podle nich rozhodujeme. Naše minulost nás výrazně ovlivňuje. Pokud nejsme zcela vědomí a plně ukotveni v poli lásky, jednáme podvědomě na základě zkušeností. A když nejsou naše zážitky z minula dobré, pak jednáme obvykle z pozice strachu či nepřijetí, nepřátelství, nedůvěry a z mnoha dalších příčin. Jistě mi dáte zapravdu, že to není zrovna dobrý základ pro naše rozhodování. Je veliký rozdíl, zda jsme nastaveni na lásku nebo nepřátelství, svobodu nebo bezmoc, přijetí nebo odmítnutí!

No jo, ale co s tím? Máme v podvědomí uložena traumata a ta není možné vědomě ovládnout, i když se o to snažíme. Dokud tam jsou, mají na naše chování vliv. Řídí náš život. Snaží se nás uchránit další bolestné zkušenosti. Ale tvoříme si tím šťastný život, když očekáváme zranění, neúspěch či odmítnutí? Můžeme mít s někým šťastný vztah, když k němu máme nedůvěru? Můžeme být bohatí, když očekáváme chudobu? Můžeme být úspěšní, když naše podvědomí plánuje nezdar? Jsme to my, kdo řídí svůj život. To my se rozhodujeme pro jednu z mnoha realit, kterou budeme žít. Můžeme vyléčit, rozpustit a přepsat své vzpomínky. Jen potřebujeme vědět jak. A třeba si nechat i pomoci.

Naše vzpomínky jsou spojeny vždy s emocí. Zavřete oči a vzpomeňte si na vůni kávy, na babiččin čerstvě upečený štrůdl, na první lásku, na čekání na Ježíška, na západ Slunce u moře. Všechny tyto vzpomínky v nás vzbuzují nějaké pocity, které se rozlévají naším tělem a cítíme se v tu chvíli krásně, blaženě, naplněně, spokojeně, šťastně atd. K úplně jiným pocitům v našem těle dochází při vzpomínce na odmítnutí milovanou osobou, ukončené přátelství, odchod blízké osoby z tohoto světa. Teď zase pociťujeme zklamání, bolest, hanbu, vztek, strach, osamělost a jiné negativní emoce. S těmi nám vůbec není dobře. Potřebujeme je přepsat, uzdravit naše zážitky. Pokud vstoupíme do informačního pole své minulosti, můžeme prozářit a přepsat každou negativní emoci na kvantové úrovni emocí vysokovibrační, tedy láskyplnou, naplňující, pečující atd. Můžete se nechat provést tímto krásným procesem a také máte možnost se tuto účinnou techniku naučit na mých kurzech.

Přepis je trvalý, není třeba ho opakovat. Ve chvíli, kdy nahrajeme do vašeho informačního pole krásný a láskyplný pocit z pavouka, tak tam zůstane. Od té chvíle vám nebude vadit, nebudete se ho už bát. Záleží na vašem záměru. Pokud jste např. zažili nevěru a budete chtít narovnat vztahy s partnery, aby se vám taková situace již v životě neopakovala, bude to pravděpodobně vyžadovat víc přepisů. Bude s tím souviset víc emocí a ty je třeba přepsat každou zvlášť. Všechny negativní emoce ve vašich vzpomínkách se přepisují do hloubky po celé časové ose vašeho života až po vaše početí. Někdy je zátěž takovou vzpomínkou rodová a pak se přepis provádí v celé rodové linii vašich předků. V takových těžkých případech je tato metoda velkým darem, dotyčný zaznamená velkou úlevu a život mu začne odehrávat jiný příběh, tentokrát už šťastný, bezpečný a naplněný.

Metoda Přepisování minulosti vám pomůže přepsat nejenom negativní zážitky, ale i narovnat vztahy s lidmi, vyléčit úzkosti či fobie, vystoupit z role oběti a vrátit se do své síly a přirozenosti. Pak se začnete uzdravovat, plnit si své sny a tvořit si krásný a láskyplný život.

Moc vám to všem přeji a bude mi ctí vás tímto procesem provést.

S pokorou a láskou vaše průvodkyně Přepisováním minulosti

Mgr. Jitka Kirtáia Pištěková

kirtaia.webnode.cz

Autorka článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v sobotu 25.5.2019 v Učebně A od 15.00 hod.

Tento článek může být šířen pouze v nezměněné podobě, včetně jména lektora a této poznámky.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 12 hostů a žádný člen