About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

Nadcházející události

04 čec 2020 - 05 čec 2020
58. Festival Miluj svůj život PLZEŇ
12 zář 2020 - 13 zář 2020
Prodejní výstava Miluj svůj život
Dana Kopecká

Ajaj! Zase v těch novinách zmenšili písmena. No to snad ne!? Kdo to má přečíst? Takový blechy…! Já snad budu muset k očaři??? Nebo snad, že bych si ty noviny opřel/a o ten hrnek na stole a posunul/a se se židlí trošku dál, když už mi ani ty natažený ruce nestačí?

Nebo je Váš spíš tenhle druhý příběh?

Tak jak, devítka nebo trojka? Nebo snad že by osmička? Ale ne, osmička jezdí jinde, ta to být nemůže. Aspoň ta hlava že mi slouží, jo, jo, není nad logiku. ALE - jak to, ta tramvaj je fakt osmička, JAK TO???!!! To ty linky musí furt měnit, kdo se v tom má sakra vyznat!!! Tak a je pryč, zase to nestihnu, zatracený tramvaje!

Je vám něco z toho povědomé? Nebo zažíváte jiné příběhy podobného ražení?

Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, šilhání, suché oči a tak dále – to jsou dnes už bohužel běžné záležitosti, které zatěžují mnohého z nás.

Tím, že se obvykle většinu dne vsedě „pohybujeme“ v místnosti, mnohdy pod umělým světlem, často koukáme do počítače nebo na televizi, případně kontrolujeme kdo kdy nám to volal či psal na mobil, našemu tělíčku příliš neprospíváme. Zásady zdravé výživy známe nejspíš všichni, ale… ale… ale… Pozitivní na tom všem je, že sebeozdravné procesy našeho těla jsou obrovské, a to v každém věku. Když tělu pomůžeme v uvolnění, protáhneme ho a přidáme pak oční cvičení, máme velkou šanci i na zlepšení našeho zraku.

Přijďte si vyslechnout zajímavé povídání o očích doprovázené anatomickými obrázky, o důležitosti péče o náš zrak a v neposlední řadě zakusit prakticky na sobě špetku cviků pro oči!

Jako lektorky zlepšování zraku přirozeným přístupem vám v přednášce rády zprostředkujeme převratné myšlenky a objevy očního lékaře a chirurga W. H. Batese, zejména pak Meira Schneidera, který - jako řada dalších osobností působících v oblasti zlepšování zraku - z Batesovy metody vychází a obohacuje ji o svoje četné zkušenosti (s velkolepými výsledky na sobě samém). Čtyři základní pilíře Meirova přístupu se dají v krátkosti shrnout pod pojmy cirkulace, relaxace, stimulace plus zdravá strava. Zejména Jejich podrobnější výklad doprovázený praktickými ukázkami cvičení bude obsahem naší přednášky týkající se péče o oči přístupem přirozeného zlepšování zraku s názvem „Miti (zas) tak dobrý zrak!“ na výstavě Ezotera v květnu.

Srdečně Vás zvou a těší se na Vás

lektorky Dana Kopecká a Radana Kodetová

www.videt-lepe.cz

Tento článek může být šířen pouze v nezměněné podobě, včetně jména lektora a této poznámky.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 81 hostů a žádný člen