About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

Nadcházející události

04 čec 2020 - 05 čec 2020
58. Festival Miluj svůj život PLZEŇ
12 zář 2020 - 13 zář 2020
Prodejní výstava Miluj svůj život
Xana Bati

Další vědomosti ze Sakrální architektury těla vám zprostředkuje Xana Bati ve své přednášce o magických vlasech. Především to bude neordinární pohled na vlasovou pokrývku hlavy člověka jako na informační spojení s okolním světem a esoterický nástroj. Přehodnotíte svůj vztah k vlasům, protože vlasy jsou pokračováním nervového systému. Je proto docela správné nazývat je nervy na povrchu těla, jakési vysoce vyvinuté fousy nebo anténky, které přenášejí obrovské množství důležitých informací do mozku, limbického systému, neokortexu. Přenášejí informace z okolního světa a tak vytvářejí životně důležitou komunikaci s Vesmírem neboli noosférou. Kromě přenášení tuto informaci také akumulují a tímto hrají roli svérázných buněk plněných vědomostmi. Lidské vlasy, včetně vegetace na tváři muže, nejen přímo dodávají mozku informace, ale také vyzařují energii, tj. jsou vodičem pro elektromagnetickou energii, kterou vyzařuje mozek do okolí.

Když se na vlasy podíváme právě z tohoto úhlu pohledu, tak nám je jasné, že můžeme využít jejich potenciál pro vytvoření psychické rovnováhy ve svém těle, harmonizovat vztahy a chránit rodinné vazby. Dynamika vlasů se také projevuje v tom, jaké finanční proudy umíme ve svém životě vytvořit.

Xana Bati je autorkou Koncepce fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla. Je jí 59 let a pochází z Ukrajiny, nádherné oblasti Zakarpatí, bývalé Podkarpatské Rusi, kde před odjezdem do ČR pracovala jako lektorka na státní univerzitě.

www.xanabati.cz

Srdečně vás zveme na přednášku autorky, která se uskuteční v programu výstavy Ezotera v Praze v sobotu 25.5.2019 v Učebně A od 12.00 hod

Tento článek může být šířen pouze v nezměněné podobě, včetně jména lektora a této poznámky.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 57 hostů a žádný člen