About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

Nadcházející události

04 čec 2020 - 05 čec 2020
58. Festival Miluj svůj život PLZEŇ
12 zář 2020 - 13 zář 2020
Prodejní výstava Miluj svůj život

Jak se sloučila známá dětská hra se sortimentem firmy LIFE MINE.  Tak schválně. Co Vás napadne?

Kámen - ZEOLIT.  V okultních vědách tento nenápadný minerál má přezdívku “Kámen věštců” a je považován za magický kámen, který zná budoucnost, umí čarovat, léčit a dokáže zlomit kletbu. Dokonce některé současné okultisty považují zeolit za látku neboli lék třetího tisíciletí. V materiálním světě díky své struktuře, která připomíná včelí plástev a pohlcuje škodlivé látky, těžké kovy a radioaktivitu, má zeolit mnoho využití - Staří Římané jím čistili pitnou vodu ve vodovodech a studních - podobně se využívá i dnes. Uplatnění nalézá třeba při likvidaci ropných a radioaktivních havárií, v zemědělství, v chovatelství, v kosmetice a medicíně. Tradiční východní medicína ho zná víc než tisíc let a dobře ocenila jeho schopnost odstranit z organismu škodlivé látky, ztlumit stres a deprese, podpořit imunní systém. Jeho antibakteriální účinky, které podporují hojení ran, také napomáhají při léčbě kožních potíží.

Nůžky - MAGNUM. Sortiment kvalitních nůžek značky MAGNUM se rozšířil o řadu MAGNUM NATURAL, která kromě doplňků do koupelny z lufy, sisalu, bambusu a lnu obsahuje nádherné hřebeny ze vzácných stromů. Hřebeny z guajaku neboli stromu života, mají nádhernou vůni. Kvůli velkému obsahu pryskyřice je guajak jeden z nejtvrdších stromů na světě, který ve vodě neplave. V magii je guajakové dřevo důležitou složkou, je to silné afrodiziakum a antidepresivum.

Pokud máte rády pohádky, tak pro Vás jsou ebenové hřebeny - velmi bytelné dřevo se svým vlastním kouzlem. Pamatujete si, že Sněhurka měla vlasy černé jako eben? A pokud potřebujete krásný luxusní hřeben do kabelky, tak si můžete vybrat mezi pestrobarevným palisandrem a ušlechtilým santálem.

Růže - Damascena. Tím, čím je pro východní tradici lotos, tím je pro tradici západní růže. Růže je symbolem dokonalosti, osvícení a tajemství. Růže je též symbolem Afroditiným a Venušiným a tak podobně jako pentagram představuje Božské ženství, mateřství a lásku. Bulharská růže damascena, neboli “královna květin“ již od pradávna pomáhá lidem. Vzácné ingredience, které obsahuje, mají  terapeutické účinky jak na fyzické tak i na psychické úrovni. Naturální bulharský růžový olej je nejdražší, nejžádanější a nejvíce obtížně získávaný olej ve světě. Obsahuje více než 300 vzácných ingrediencí, které mají zázračný vliv na lidský organismus čímž ho činí nepostradatelným v kosmetice, farmacii a potravinářství po celém světě. Má výrazné antibakteriální, protizánětlivé a regenerační účinky, je ideální k vyživování, zvlhčovaní a regenerovaní poškozených a stárnoucích tkání. Zpomaluje proces stárnutí buněk. Něžné a okouzlující aroma růžového oleje má mocné terapeutické účinky na lidský organismus - je antidepresivní a zároveň afrodiziakem. V okultních vědách vůně růžového oleje otevírá srdce a spojuje s Bohem.

Pokud Vás oslovuje krása a zdraví, rádi vás přivítáme také u našeho stánku ve výstavním prostoru výstavy Ezotera Praha 15.-16.9.2018 i na festivalu Miluj svůj život 27.-29.10.2018 v Praze, kde se můžeme domluvit i na spolupráci.

Liliana Minčeva

jednatelka společnosti Life Mine s.r.o.

www.lifemine.cz

Autorka článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v sobotu 15.9. 2018 v Učebně C od 13.00 hod. Její přednášku také budete moci zažít na festivalu Miluj svůj život v Praze 27.-29.10.2018 (viz program na str. 6 a 7 těchto novin).

Tento článek může být šířen pouze v nezměněné podobě, včetně jména lektora a této poznámky.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 67 hostů a žádný člen