Kalendář akcí:

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

říj
27

27.10.2018 - 29.10.2018

lis
24

24.11.2018 - 25.11.2018

Trápíte se ve vztazích a nikdo vám neumí pomoci? Prožíváte krizi v rodině, v zaměstnání či jinde? Nabízím vám terapii pomocí myšlenek, která si umí posvítit na jakkoliv lidské trápení. A nejenom to: s pomocí světelné energie v myšlenkách je možné dát i zapeklitým situaci šanci, aby dobré věci vypluly z temnoty na povrch; jako se to povedlo v případě pana Romana, který u mě hledal pomoc a následně mi dovolil jeho příběh publikovat.

O co u něho šlo? Jeho čtrnáctiletá dcera ho udala na policii, že ji znásilnil a hrozil mu soud, možná i vězení.

Nejhorším traumatem pro pana Romana bylo; proč to dcera udělala, proč ho udala, když jí samozřejmě ani v nejmenším neublížil, vždyť se jí ani nedotkl? Nemohl se jí zeptat přímo; policie nařídila, pod hrozbou okamžitého uvěznění, že se k ní nesmí přiblížit. A dcera sama se ho stranila, nebrala telefony, nechtěla s ním mluvit.

Vydali jsme se po časové ose zpět, k příčině problému, a tu jsem panu Romanovi začala objasňovat pomocí schopnosti číst a zapisovat myšlenky. K situaci jsem mu písemnou formou sdělovala: „Dcera se tak chová, protože se stydí“, psala jsem. „Na policii šla kvůli matce, ta ji k tomu přemluvila. A ta to udělala z nenávisti k vám, je to její pomsta za to, že jste od ní odešel. Je zvrhlá až sadistická, nebude s vámi mít slitování, nečekejte, že to odvolá. Dělá všechno proto, aby vás zničila.Dceru teď nechte, děsí se toho, že lhala a že vám ublížila. Dejte jí čas, ona se z toho dostane, ale teď ji nechte, nic by vám neřekla.“

 „Co mám tedy dělat?“ ptal se dál.

Nabízím Vám cestu, která vás může zachránit: využijete energii pozitivních (moudrých a láskyplných) myšlenek. Udělat to jde prostřednictvím odpouštění. Tím se uvolníte ze sevření, do kterého jste se dostal. Jde o to do situace posílat co nejvíc pozitivní myšlenek (mocnou energii pravdy, ´světla´).

Sevřeli vás do kleští: policie, manželka i dcera. Musíte sevření uvolnit, jinak vás zničí. Všechno jim to odpusťte. Dělejte to stále a opakovaně, věřte v Dobro, proste o vysvětlení celé situace, to je jediná šance, jak se z toho vyvléknete. A taky máte šamanské schopnosti…“ Popřála jsem mu, ať mu vše dobře dopadne a každý jsme šli svou cestou.

Opět jsme se viděli za dva roky. Přišel mi ukázat malou dcerku z nového manželství a taky mi poděkovat: jako dárek přinesl pírko z výra. Byl jiný, zářil štěstím a vypravoval: „Tenkrát k mému odsouzení nedošlo. Dělal jsem všechno, co jste mi řekla; odpouštěl dceři, policii i bývalé ženě. Stálo mě to hodně úsilí. Dceru jsem potom ještě dlouhý čas neviděl. Zhruba po roce jsem jednou večer dostal nesmírnou chuť jít do lesa. Sedl jsem si pod strom, všude byla tma, něco se se mnou dělo - asi jsem byl fakt někdy šamanem. Les byl zvláštní a já jsem najednou věděl, že se následující den něco stane. Netušil jsem, co to bude, ale věděl jsem, že to bude Něco s velkým N. A pak to přišlo: satisfakce, zadostiučinění za všechno to utrpení a příkoří!  Druhý den zazvonila u mých dveří dcera, za všechno se mi omluvila a poprosila mě, jestli by s námi mohla bydlet. Odešla od mámy. Od té doby žije s námi a jsme nesmírně šťastni. Vlastně jsem vám přišel poděkovat: Vy jste byla jediná, kdo mi tenkrát věřil ...“

Bohumila Truhlářová,

www.cestastesti.cz

Autorka článku bude přednášet na festivalu Miluj svůj život v Plzni v sobotu 14.7.2018 v Učebně A od 10.00 hod.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 89 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život