About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

Nadcházející události

04 čec 2020 - 05 čec 2020
58. Festival Miluj svůj život PLZEŇ
12 zář 2020 - 13 zář 2020
Prodejní výstava Miluj svůj život

Vážení přátelé, když jsem se poprvé setkala s pojmem DMSO a hledala jsem na internetu informace, byla jsem poněkud skeptická a nedůvěřivá.

Svoje mínění jsem radikálně změnila v loni na jaře, když jsem se skoro nechtěně zúčastnila ve Würzburku celodenního semináře Dr. Hartmuda Fischera o DMSO. Dr. Fischer je německý terapeut, doktor přírodních věd, chemik, farmaceut a léčitel, který pomocí DMSO pomáhá svým pacientům již několik let. Ihned po semináři jsem si DMSO opatřila a začala ho podle návodu používat. Někde mě něco zabolí - použiji roztok DMSO, bolest mizí. Uhodila jsem se a udělala se mi modřina - potřu ji roztokem DMSO a ona rychle mizí. Bolelo mě v krku a následující den jsem měla přednášku - vykloktala jsem si několikrát za sebou roztok DMSO, bolest během několika minut zmizela a nikdy se nevrátila. Přijdu unavená z města, natřu se roztokem DMSO a hned je mi lépe … každý den piji preventivně základní dávku DMSO ve vodě a cítím se velice dobře ...

Co vlastně DMSO je? DMSO (dimethylsulfoxid) je látka získávaná při výrobě celulózy a když je vyčištěná na farmaceutickou kvalitu, lze ji použít jako vynikající a všestranný léčebný prostředek. Dlouhá léta ji používají odborníci a alternativní lékaři, ti o tom ale raději nikdy moc nemluvili. Nyní, v době svobody a práva na informace zažívá DMSO návrat jako volně dostupné léčivo. Používá ho stále více lidí. DMSO totiž působí velice rychle a tělo ho výborně snáší. Je to vynikající prostředek pro léčení akutních i chronických zánětů a poranění i revmatických a degenerativních onemocnění (včetně potíží s meziobratlovými ploténkami) a při neuralgii. Přitom nemá žádné negativní vedlejší účinky. Dlouho však chyběl návod, jak s látkou zacházet, jakým způsobem a v jaké koncentraci ji používat. Proto Dr. Fischer napsal knihu, popisující praktické použití DMSO.

Co DMSO například umí: potlačuje záněty, potlačuje bolest, působí jako analgetikum, zabraňuje růstu bakterií, zmenšuje otoky, pozitivně ovlivňuje a zesiluje účinek jiných léků, pozitivně působí při onkologickém onemocnění, působí jako nosič, uklidňuje, podporuje koncentraci, podporuje imunitu, rozšiřuje cévy, zlepšuje výkon srdce, chrání buňky před mrazem, ozářením i mechanickým poškozením, působí jako antioxidant, uvolňuje svaly, zmírňuje srážení krve, upravuje krevní tuky, chrání při potížích s prokrvením a při podchlazení, podporuje rychlé hojení ran, vyhlazuje jizvy, působí antiskleroticky, prohlubuje sílu nádechu a výdechu, působí proti chudokrevnosti ...

Přitom je to velice bezpečná látka (např. kofein, sůl, ibuprofen nebo kyselina acetylsalicylová jsou vícenásobně nebezpečnější!), ale určitá pravidla je nutno - ostatně jako u všech léčivých látek - dodržovat.

Vím, že se to zdá skoro neuvěřitelné, ale všechny vyjmenované vlastnosti mají základ v molekulární struktuře DMSO. Mohu to ze své zkušenosti a ze zkušenosti svých přátel a známých, kterým jsem užívání DMSO doporučila, potvrdit. Stravuji se podle principů olejovo-bílkovinové stravy Dr. Budwig a sama na sobě vnímám, jak velice je kombinace tohoto způsobu stravování a DMSO tělu i psychice prospěšná.

Více informací o DMSO na www.dmsokniha.cz

Přeji vám všem pevné zdraví.

Helena Cmurová

www.rakovina-komplexni-poradenstvi.cz

Autorka článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v sobotu 2.6.2018 v Učebně A od 12.00 hod. Také se zúčastní festivalu Miluj svůj život v Plzni 13.-15.7.2018, kde bude nejen na toto téma přednášet, ale po celou dobu konání vám bude k dispozici pro osobní konzultace.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 121 hostů a žádný člen