Kalendář akcí:

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

říj
27

27.10.2018 - 29.10.2018

lis
24

24.11.2018 - 25.11.2018

Tak chůzi po střepech máte někteří, už za sebou a je načase se posunout o level dále , proto tentokrát budeme ohýbat roxorovou tyč o krční jamku. A můžeme vám zaručit že se máte opravdu na co těšit.

Strach! Všichni jsme se s ním setkali, všichni jsme zažili, co s námi provádí, všichni jej důvěrně známe. Všichni víme, jak paralyzující mohou být jeho účinky a jaký to má dopad na naše konání. Je mnoho způsobů jak se strachem pracovat, můžeme jej přehlížet, nebo potlačit, což ovšem nic neřeší, nebo jej můžeme přijmout, zpracovat, pochopit a tím pádem propustit a opustit. Tak, aby nebyl překážkou v našem konání. Jednou z velmi dobrých, rychlých a účinných metod je ohýbání roxorové tyče o krční jamku.

Co je roxor? Roxor je ocelová tyč, která se používá ve stavebnictví do betonu, ale my ji používáme proti strachu.

Proč ohýbat roxorovou tyč o krční jamku? Některé dávné civilizace věřili, že v krční jamce se nachází centrum strachu. Indové toto místo nazývají pátou čakrou. Indiáni o tuto krční jamku lámou šíp, aby zlomili svojí karmu.

 Postavíte se tváří v tvář vaším strachům. Naučíte se důvěřovat v sebe a v partnera. Naučíte se spolupráci zcela na jiné úrovni. Vystoupíte mimo svou komfortní zónu. Dovolíte-li si vystoupit ze své komfortní zóny a zkusíte to, co jste ještě nezkusili, můžete zažít, třeba transformaci během pár vteřin. Transformaci svého strachu, svých přesvědčení, svých programů a znalostí fyziky. Získáte zkušenost, že pokud plně zaměříte pozornost a po celou dobu se plně soustředíte na to, co děláte a půjdete do akce stanete se součástí zázraku. Popřete fyzikální zákony i naše zažité a tisíckrát ověřené programy a přesvědčení a pochopíte, že strach je jen iluze, jen naše představa. Pokud si to dovolíte a věříte, že je to možné, dokážete nemožné.

Pokud vám to nebude stačit anebo si netroufnete, můžete nás navštívit u našeho stánku v prodejní části festivalu, kde se můžete projít po střepech.

Milan a Lenka Chadimovi

www.otevrenamysl.cz

Autoři článku povedou tento prožitkový seminář na festivalu Miluj svůj život v Plzni v neděli 15.7. 2018 v Praktické učebně od 12.00 hod.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 196 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život