Nadcházející události

14 zář
26 říj
Festival Miluj svůj život Praha
26.10.2019 - 27.10.2019
23 lis

hra na tibetské mísy a zvonkohry v podání Báry Lýdie

Dnes již není třeba tibetské mísy představovat ezoterické veřejnosti. Informace o nich jsou dostupné téměř na každém kroku. Avšak moc ráda vám představím svůj styl práce s těmito nádhernými nástroji.

Tedy pěkně popořádku. Před lety jsem procházela jednu z ezoterických výstav, kde mne oslovily zlatavé mísy. Tehdy mne napadlo, že je to předražené kuchyňské nádobí. Má zvědavost mne však tentýž den zavedla na koncert právě s těmito tibetskými mísami. Byla jsem z něho nadšenaa za pár týdnů po té, stála sada mís v mém obýváku. Od té doby se ve mně rodilo nadšení pro muzikoterapii. Zkoumala jsem různé tóny a vibrace jednotlivých mís, jejich účinky na mě i na mých nejbližších a čím dál víc mě to bavilo.

Největší rozkvět mých dovedností šel ruku v ruce s mým hledáním sebe sama. Díky Rance Tučkové a kartám Osho zen tarot jsem se rozhodla vzít svůj život do vlastních rukou a tvrdou prací na sobě, krůček po krůčku, jsem dokázala zbavit své ego vlády nad mým životem. Objevila jsem Boha a také nevyčerpatelný zdroj Božské energie ve svém nitru = Svatý grál = Lásku.

Přeji každému pocítit Boží přítomnost uvnitř sebe sama. Zjistila jsem, že hudbou je možné pomoci všem, kteří mé nabídky využijí a ponoří se do láskyplných tónů na mých koncertech či při terapiích.

Uvědomila jsem si, že zvuk mís má neuvěřitelné účinky na stav duše i na celý lidský organismus. Léčí šrámy na duši, uvolňujedlouhodobé emociální blokády, změkčuje letité zatvrdliny fyzického charakteru, harmonizuje jednotlivé orgány, dochází ke změnám na buněčné úrovni. To vše je možné díky vysokým vibracím, které mísy vydávají. Zlo má vibrace velmi nízké, proto je těmito zvuky vypuzeno z nitra člověka ven. Při koncertech a hlavně při osobních terapiích se rozvibrovává každá buňka v těle, čímž začne samovolně vylučovat hrubé energie. Pomocí své intuice poznám, kde je potřeba hlubší zásah, či kde stačí pouze energie jemně doladit.

Projevem dnešní ezoteriky je nedostatečné uzemnění = spojení se se svým středem, ctění a respektování vlastního těla i naší planety = radost ze života na Zemi. Pro každého, kdo se chce duchovně vyvíjet a růst, je velmi důležité být dobře zakořeněn. Vždyť ani strom nerozvine svou korunu bez zdravého základu - zdravých a silných kořenů. Na toto téma nabízím velmi intenzivní zážitek, možnost vstoupit do velké tibetské mísy. V daném okamžiku může každý na vlastní kůži pocítit, jakou sílu má zvuk. Zároveň při tom dochází k masáži všech buněk v těle. Také jsem díky tomu schopna poznat, je-li člověk v rovnováze nebo potřebuje-li další pomoc.

Vibrace tibetských mís používám na hrubou práci. Pro jemné pohlazení používám blahodárné tóny zvonkoher. Dokáží nastartovat ozdravný proces a pomáhají zhojit rány. Jsou výborným pomocníkem pro uvolnění a projevení emocí.

Při koncertech i terapiích vždy hraji ze svého srdce. Nechávám Boha skrze sebe a tóny proudit do míst, kde je potřeba. Je to vždy nezapomenutelný zážitek.

Také nabízím výklad zenových karet pro všechny, kteří mají zájem na sobě aktivně duchovně pracovat. Zmapujeme aktuální stav a z případného problému vám pomocí karet nabídnu možné východisko. Maluji harmonizující obrazy i osobní mandaly.

Bára Lýdie Sládková

www.bara-lydie.cz

Autorka článku vám své umění přestaví na výstavě Ezotera Praha 2.-3.6.2018 a na letním festivalu Miluj svůj život v Plzni 13.-15.7.2018. Přijďte zažít povzbuzující koncert Tibetských mís a zvonkoher. Po celou dobu budete moci využít jejích služeb ve výstavním prostoru obou akcí.

 

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 61 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život