• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

16.-18.02.2018
51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

25.11.–26.11.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

V roce 2018 je podle starého, chaldejského systému vládnoucí planetou Venuše, patronka lásky, vztahů, umění, žen a krásy. Je jisté, že budeme řešit především partnerské vztahy, vztahové rošády, milostné trojúhelníky, flirty i osudové lásky. Prověřovány na poli lásky budou všechna znamení, v milostných, rodinných i přátelských vztazích budeme hledat řád, harmonii a opravdové souznění s těmi, kteří jsou v našem životě. Určitě dojde i na dramatické rozchody, zklamání a nenaplněné lásky.

To, co bychom si měli v příštím roce uvědomit je, že tím nejdůležitějším vztahem a láskou je láska k životu, světu a Bohu. Na pomyslném žebříčku jsme tím nejdůležitějším člověkem v našem životě my sami a není to sobecké. Budeme mít dostatek lekcí, kdy se budeme učit sebelásce a sebepřijetí.

Další - pomalé planety nás budou také ovlivňovat. Jupiter, planeta štěstí a růstu je až do listopadu 2018 ve znamení Štíra. Proto právě Štíři mohou dát mnohé komplikované záležitosti do pořádku. A určitě toto spojení přinese větší zájem o duchovní vývoj, esoterické nauky a touhu po vnitřních, hlubokých změnách.

Planeta zkoušek a tzv. velký učitel - Saturn bude ve svém znamení Kozoroha, můžeme proto očekávat společenské čistky, může dojít k tzv. vyšší spravedlnosti, které lidově říkáme „boží mlýny.“ Určitě nás tato konstelace donutí dělat pořádek v našich životech, nebát se a postavit se na stranu pravdy.

Uran, planeta velkých změn prochází znamením Berana a v květnu přejde do znamení Býka, což se konzervativnímu, zemnímu znamení nebude líbit. Býci se mohou cítit jako na houpačce, nic nebude jisté, vše ve změnách a pohybu, což ale nakonec může přinést i dobré, zásadní změny.

Podle numerologie je rok 2018 rokem „dvojky,“ protože dvojka je duální číslo často se v tomto roce řeší přátelské a partnerské vztahy. Jsme více otevření druhým. Tento rok se výborně hodí pro navázání nových vztahů, jsme tolerantní a přátelští a dokážeme druhým více naslouchat. Často se může změnit i náš životní styl a způsob, jakým sami sebe vnímáme.

Podle čínské astrologie vládne nastávajícímu roku přátelské znamení zemního Psa. Nový rok se ponese ve znamení přátelství, touhy po přijetí, toleranci a souznění s druhými lidmi. Toto znamení je také symbolem přátelství, věrnosti, důvěry a také vděčnosti „za svojí smečku,“ sounáležitost s určitou skupinou, rodinou, klanem, zemí...

Určitě se můžeme těšit na zajímavý rok, ve kterém se budeme učit žít naplno, opravdově, bez strachů a obav, skrze druhé poznáme více sami sebe, svojí sílu a možnost svůj život prožít naplno.

Věra Várady

www.astro-varady.cz, www.diva-shop.cz

Autorka článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v sobotu 25.11.2017 v Učebně B od 15.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout