• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

16.-18.02.2018
51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

25.11.–26.11.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Tantra je kouzelné a velmi ohebné slovo, kterým se může ohánět každý, kdo se nějak otře o sexualitu. Tantra je především styl myšlení. Pro začátek nejdříve vysvětlím své vidění tantry a formy, ve kterých vám mohu zprostředkovat zážitek sama sebe. Veškeré své akce provádím v bezpečném prostředí, které není „provozovnou“ ale mým osobním prostorem. Je naplněno vhodnou energií, dlouhodobě vykuřováno tyčinkami, bylinkami a pěstují se zde jen vhodné energie. Do masérny můžete přijít na masáž (na celý den) nebo na třídenní (i vícedenní) pobyt. Pobyt může být s masáží nebo jen spolubytí.

Masáž je rituál, na který se sám připravuji několik hodin až dní. Při vašem příchodu si dáme dostatek prostoru pro obvyklé (rozumové, společenské) sladění. V masérně si poté sedneme do spousty polštářů k čaji (a případně) k vodní dýmce. Dýmku můžete či nemusíte. Sám ji používám, protože je velmi příjemným doplňkem rituálu a také mne příjemně uvolňuje.

V tomto okamžiku jen lehce konverzujeme nebo mlčíme. Po rozhovoru, který může trvat půl hodiny nebo 7, se pozvolna přesuneme k masáži. K fyzickému doteku. Pošlu vás do sprchy, která již částečně aktivuje vaše tělo skrze velmi příjemný dotyk tekoucí teplé vody. Pak si sedneme do masírovacího prostoru. Máte na sobě lehké sárí a já kilt.

Masáž nemá přesné časové určení/omezení (sám se divím verzím tantry na 60 nebo 90 minut). Garantuji minimálně 5 hodin. Nejdelší masáž trvala 16 hodin. Nejlepší variantou jsou třídenní pobyty, nebo dokonce dovolená u moře (kde mi hodně pomáhá moře a slunce).

Velmi rád pracuji s opakovanými návštěvami Při takovéto dlouhodobé práci se mi/nám daří řešit ty nehmatatelné potíže v životě. Vyhledání svého místa na slunci. Jak ukázat matce, že už nejsem malá holka a nemusí mi pořád říkat, co mám dělat. Jak najít svůj smysl života, když manžel a děti odešly. Jak najít odvahu znovu důvěřovat svému tělu a dovolit si vlastní rozkoš. Jak získat vlastní hodnotu a předat ji svému okolí (manželovi). Jak překonat vlastní sebetrýznění.

Je spousta témat, která je možno řešit skrze tantru v Nirvanaroom. Nejkrásnější odměnou je, když vlastní rodina/manžel/milenec sami od sebe řeknou: „Ty jsi nějaká jiná. Krásnější.“ Když se vám vyhladí a zjasní pleť. Když máte chuť tancovat, zpívat a objímat i cizí lidi. Když se cítíte zamilovaně!

Báječné jsou také situace, když váš fyzioterapeut vám řekne, že vaše celoživotní potíže s páteří mizí. Kdy si dovolíte zažít nejkrásnější orgasmus v životě (týden po masáži). Ve finále je spousta partnerství, která se rozešla, protože žena dostala odvahu sesednout z toho mrtvého koně. Mnohá partnerství se upevnila. A také, mnoho žen, které řešily úspěšné početí, našly způsob jak na něj (svého času jsem si i psal, kolik dětí vzešlo jako následek seance, ale bylo jich stále více a já zjišťoval, že jsem přítomen jen přirozenému procesu života a běhu Vesmíru).

Ještě přemýšlíte, zda je tantra vaše cesta? Jedna úžasná paní mi napsala: „Ukázal jsi mi, že existuje něco jiného než to, co žiji. Mám to, jako kdyby mi to odemklo zakázaný dveře a teď se mohu procházet po tom krásném domě svého nitra.“ Chce to jen najít termín. Zavolejte, napište.

Vladimír Chobola

www.nirvanaroom.cz

Autor článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v sobotu 25.11.2017 v Tělocvičně od 14.00 hod. A také na festivalu Miluj svůj život v Praze v Sobotu 17.2.2018 v Učebně E od 14.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout