Nadcházející události

Tantra je kouzelné a velmi ohebné slovo, kterým se může ohánět každý, kdo se nějak otře o sexualitu. Tantra je především styl myšlení. Pro začátek nejdříve vysvětlím své vidění tantry a formy, ve kterých vám mohu zprostředkovat zážitek sama sebe. Veškeré své akce provádím v bezpečném prostředí, které není „provozovnou“ ale mým osobním prostorem. Je naplněno vhodnou energií, dlouhodobě vykuřováno tyčinkami, bylinkami a pěstují se zde jen vhodné energie. Do masérny můžete přijít na masáž (na celý den) nebo na třídenní (i vícedenní) pobyt. Pobyt může být s masáží nebo jen spolubytí.

Masáž je rituál, na který se sám připravuji několik hodin až dní. Při vašem příchodu si dáme dostatek prostoru pro obvyklé (rozumové, společenské) sladění. V masérně si poté sedneme do spousty polštářů k čaji (a případně) k vodní dýmce. Dýmku můžete či nemusíte. Sám ji používám, protože je velmi příjemným doplňkem rituálu a také mne příjemně uvolňuje.

V tomto okamžiku jen lehce konverzujeme nebo mlčíme. Po rozhovoru, který může trvat půl hodiny nebo 7, se pozvolna přesuneme k masáži. K fyzickému doteku. Pošlu vás do sprchy, která již částečně aktivuje vaše tělo skrze velmi příjemný dotyk tekoucí teplé vody. Pak si sedneme do masírovacího prostoru. Máte na sobě lehké sárí a já kilt.

Masáž nemá přesné časové určení/omezení (sám se divím verzím tantry na 60 nebo 90 minut). Garantuji minimálně 5 hodin. Nejdelší masáž trvala 16 hodin. Nejlepší variantou jsou třídenní pobyty, nebo dokonce dovolená u moře (kde mi hodně pomáhá moře a slunce).

Velmi rád pracuji s opakovanými návštěvami Při takovéto dlouhodobé práci se mi/nám daří řešit ty nehmatatelné potíže v životě. Vyhledání svého místa na slunci. Jak ukázat matce, že už nejsem malá holka a nemusí mi pořád říkat, co mám dělat. Jak najít svůj smysl života, když manžel a děti odešly. Jak najít odvahu znovu důvěřovat svému tělu a dovolit si vlastní rozkoš. Jak získat vlastní hodnotu a předat ji svému okolí (manželovi). Jak překonat vlastní sebetrýznění.

Je spousta témat, která je možno řešit skrze tantru v Nirvanaroom. Nejkrásnější odměnou je, když vlastní rodina/manžel/milenec sami od sebe řeknou: „Ty jsi nějaká jiná. Krásnější.“ Když se vám vyhladí a zjasní pleť. Když máte chuť tancovat, zpívat a objímat i cizí lidi. Když se cítíte zamilovaně!

Báječné jsou také situace, když váš fyzioterapeut vám řekne, že vaše celoživotní potíže s páteří mizí. Kdy si dovolíte zažít nejkrásnější orgasmus v životě (týden po masáži). Ve finále je spousta partnerství, která se rozešla, protože žena dostala odvahu sesednout z toho mrtvého koně. Mnohá partnerství se upevnila. A také, mnoho žen, které řešily úspěšné početí, našly způsob jak na něj (svého času jsem si i psal, kolik dětí vzešlo jako následek seance, ale bylo jich stále více a já zjišťoval, že jsem přítomen jen přirozenému procesu života a běhu Vesmíru).

Ještě přemýšlíte, zda je tantra vaše cesta? Jedna úžasná paní mi napsala: „Ukázal jsi mi, že existuje něco jiného než to, co žiji. Mám to, jako kdyby mi to odemklo zakázaný dveře a teď se mohu procházet po tom krásném domě svého nitra.“ Chce to jen najít termín. Zavolejte, napište.

Vladimír Chobola

www.nirvanaroom.cz

Autor článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v sobotu 25.11.2017 v Tělocvičně od 14.00 hod. A také na festivalu Miluj svůj život v Praze v Sobotu 17.2.2018 v Učebně E od 14.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 130 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život