Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

Přátelé, strůjci svého života, osudu jsme rozhodně každý z nás. Strůjci jsme v tom nekonečném koloběhu života. Strůjce svého života jsi ty i já. Buďme nejlepšími strůjci svého osudu.

Přátelé, zdravím, můj čas v životě pokročil a je mnoho co napsat o své cestě života. To, jak věci, které se nám zdají, že neexistují, tak zcela jasně existují.

Můj život od začátku měl nádech toho tajemství v nás, které jsem cítil, jen jsem určitým událostem neporozuměl, až přišlo mnoho porozumění a zážitků, které mě zcela a jasně nasměrovaly do svého středu. To, kdo jsem já.

Neboť odmala cítíte to něco, co je ve vás tak silné, ale jste najednou tady v tomto světě, ve kterém se rozkoukáváte a nevíte najednou kde a co je ta cesta, protože vás učí svět úplně jinou rovinu.

Můj příběh budu pro vás psát dál, abyste věděli, že každý z vás může dosáhnout životního a duchovního štěstí. Přátelé, nejde zde o žádné náboženství, zde jde o čistou cestu poznání a duchovní složka je jasnou složkou nás všech.

Přirozené nahlížení sám do sebe přináší velké poznání, díváte se do velké nekonečné studny, ve které se hluboce koupete a vlastně ji vůbec nechápete, ale musíte vydržet a směrovat svou mocnou energii, kterou každý v sobě máte do tohoto bodu poznání.

Totiž zavřou se dveře iluze a začne se ve vás probouzet pravda o vás a dál.

Víte, ta síla je v nás a je veliká a má nekonečné působení, neboť je napájena ze samotného nekonečného zdroje. Vždy jsem cítil, že ta každodenní všednost tohoto života má větší a hluboký význam, že ten život má mnohem větší potencionál a krásu, která nás zcela a absolutně přesahuje.

Dnes zcela vím, že náš život má nekonečnost, totiž najednou když se probudíte vidíte mnohem více.

Jde o to, abyste v životě dali možnost tohoto poznání dosáhnout, vždyť život každého z nás má velkou hodnotu a je vzácný.

V každém z vás je velké tajemství, které čeká na vás samotné - jste to vy a zatím vy se začne odvíjet poznání do nejzazších koutů, které vás ani v životě nemohou napadnout.

Nejdůležitější je dosáhnout samotné čisté esence přirozenosti, to je moc důležité. Víte, řádky, které pro vás píši jsou má dosažení, vždy jsem cítil, že jádro musí být poznané samo sebou, tím nejčistějším zrakem života.

Víte, jsem moc rád, že se dnes mohu s vámi dělit o zkušenosti, které vyvěrají ze mě samotného a tedy z nekonečna, neboť každý jste strůjce tohoto poznání. Ten život vychází čistý a to je to poznání sebe samotného.

Zde je jasná tvář toho, kdo jste.

Je to stav bez jakékoliv přehrady a stínu, je to samotný stav.

Zde je jasno stále.

Hlubokým zřením vnímáte tak silnou a hlubokou minulost.

Hlubokým zřením vnímáte jedinečnou přítomnost a jste to stále více vy.

Každým hlubším zřením se stává vědomí čisté a průzračné.

Je to ta nejčistší přirozenost a naše jedinečné bytí.

V nás je ta nekonečnost.

Přátelé, strůjci svého života, osudu jsme rozhodně každý z nás.

Strůjci jsme v tom nekonečném koloběhu života.

Strůjce svého života jsi ty i já.

Buďme nejlepšími strůjci svého osudu. Život každého z nás by měl být pohodový. Plný radosti a nekonečného přátelství každého z nás a nekonečná pokora, pokora a stále pokora.

Nic nám nepatří, vše je jen na chvíli, na chvilku nám patří náš život, ten má velkou hodnotu, ale i svou jasnou pomíjivost.

Tomáš Borl

www.tomborl.cz

Autor článku bude na toto téma přednášet na festivalu Miluj svůj život v Praze v pátek 27.10.2017 v Učebně C od 17.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 577 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život