• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

16.-18.02.2018
51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

25.11.–26.11.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Také si někdy pokládáte otázky „Kdo vlastně skutečně jsme?“, „Jak jsme vznikli?“, „Co je naší podstatou?“, „Pocházíme opravdu ze Země“?, „Proč tu jsme, co je naším cílem, záměrem?“, „Proč tu prožíváme tolik bolesti, utrpení, zklamání, smutku...?“, „Proč vlastně vůbec prožíváme to, co prožíváme?“, „Proč naše touhy a přání často nejsou naplněny a je tak těžké žít ve všem podle svých představ?“, „Je tu vůbec možné být opravdu šťastný, naplněný, spokojený, zdravý, v celkové harmonii a lásce, jen plynout, přirozeně mít vše, co potřebuji, bez usilování, boje, překonávání, snahy...?“ a „Jak toho tedy dosáhnout?“

Přijďte na tematické setkání s Hani Růžičkovou, které proběhne v sobotu odpoledne na festivalu Miluj svůj život a dozvíte se odpovědi na tyto otázky, ale i mnohé jiné, které jí sami můžete v průběhu moderovaného pořadu položit. Setkáním s Hani Růžičkovou, kterou již znáte jako autorku Terapie Mysli a nyní nově i jako průvodkyni úžasnou Terapií Pocitu, Vás bude provázet a otázky pokládat či ty Vaše zprostředkovávat absolventka výukových kurzů Terapie Mysli Jana Raková. I tato mladá krásná žena si díky Terapii Mysli a nově i fascinující Terapii Pocitu neuvěřitelně změnila život podle svých představ a kromě mnoha jiného si kvůli tomu již dlouho užívá nádherný šťastný a naplněný partnerský vztah.

Hani Růžičková již mnoho let pomáhá lidem od jejich trápení, ať se týkají čehokoli. Nejčastěji za ní chodí vyřešit své problémy ti, kteří nejsou spokojeni s něčím ve svých partnerských, ale i jiných vztazích, ti, kteří nejsou spokojeni sami se sebou, například vnímají pocity méněcennosti, nedostatečnosti, viny, vlastní neschopnosti, či se jim v něčem nelíbí jejich tělo apod., ti, kteří hledají sami sebe a svoji životní či pracovní cestu, ti, kteří se trápí nějakými zdravotními či obecně fyzickými problémy... S klienty odstraňuje i bloky, které jsou příčinou finanční disharmonie i jakékoli další obecně nepříjemné pocity - strachy, pocity samoty, nelásky, opuštění, zrady, viny, marnosti, beznaděje, zloby, smutku, lítosti atd. Do počátku tohoto roku vedla lidi na jejich cestě do pohody prostřednictvím Terapie Mysli, kterou sama vyvinula. Již v minulém roce ale jasně vnímala, že přijde něco - ač je to neuvěřitelné - ještě rychlejšího, efektivnějšího a pro lidi pohodlnějšího. A přišlo. Následkem vlastního, již velmi citelného pročištění - Terapií Mysli na sobě intenzivně pracovala po celou dobu i sama - se jí otevřela intuice i napojení. Díky tomu i díky obrovské zkušenosti s prací s myšlenkami a pocity mohla přijmout a rozvinout další dar, kterým nyní nově pomáhá všem, kteří jsou již skutečně připraveni opustit svou zátěž a nastoupit cestu do Lásky, Harmonie a Světla, tedy zpět k sobě. Tuto novou převratnou cestu do pohody nazvala Terapie Pocitu. Více se o ní dozvíte právě na avizovaném tematickém setkání.

A na závěr si dovolíme drobné naladění... Jsme nehmotné bytosti v hmotných tělech. Abychom naplnili svůj nejsilnější záměr, inkarnujeme se na planetě Zemi do mnoha různých životů v různých tělech - mužských i ženských - jimž přísluší rozdílné zkušenosti. Tato hmotná těla nám umožňují jedinečné prožitky, které se nám ne vždy líbí, ale které potřebujeme zažívat právě pro naplnění našeho záměru.

Hana Růžičková

www.terapiepocitu.cz

Moderované setkání s autorkou článku se uskuteční na festivalu Miluj svůj život v Praze v sobotu 28.10.2017 v Učebně učebně D od 13.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout