Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

Téměř 15 let praktikuji terapie za pomocí technik HAP (hlubinná abreaktivní psychoterapie), RSK (rodinné a systemické konstelace) a metody EFT. Zhruba před čtvrt rokem jsem na You tube sledoval záznam ukázky techniky AccessBars®. Po deseti minutách jsem zjistil, že pociťuji stejnou energii v sobě, energetické pole okolo mě a pocity, které popisovala dáma, jež v oné ukázce byla klientkou. S úžasem jsem pochopil, že předváděná technika je založena na kvantovém léčení a není omezena časem ani prostorem. Následně jsem prošel nejprve praktikujícím a dále učitelským kurzem této metody.

Access Bars® je pilotní technikou AccessCounsciousness®, což je soubor nástrojů a procesů k otevření vědomí, uvolnění polarity a bytí v přítomnosti. Jeho zakladatel Gary Douglas (USA) se více jak před dvaceti lety dostal do těžké životní krize, kdy mu nic nefungovalo. Léta hledal smysl svého bláznivého života a dělal to, co by mu mělo přinést štěstí a nepřineslo, až ho napadly otázky: „Kým mohu být, co mohu dělat, mít, vytvořit nebo vyprodukovat, aby můj život a svět byl lepším místem? Co si mám uvědomit, vědět a být, aby můj život stál za to ŽÍT?“ To byl prvotní impuls vedoucí ke vzniku této techniky, v které terapeut působí doteky na 32 bodů na hlavě klienta.

V praxi: Rozproudíme energii přes třetí oko a zátylek, potom přes chodidla a následně přes dlaně, čímž aktivujeme mentální, fyzické a emoční pole. Dále prsty spouštíme Barsy na hlavě, což umožňuje čistící a harmonizační proces pro všechna životní témata. (kreativita, peníze, léčení, naděje a sny, smutek, radost, sexualita atd.) Veškerý tento proces je obalen úžasnou živoucí energií kvantového pole.Terapeut používá čistící prohlášení a pracuje s mantrou: „Celý svůj život procházím s lehkostí, radostí a oslavou (Glory).“

To co specifikuje tuto metodu je, že Vše je o bytí v otázkách - ty otevírají vědomí a mění energii dané situace. Místo hodnocení si mohu položit otázku: Jak to mohu příště udělat lépe?

Zkuste si to… Nehledejte odpověď, jen zůstaňte v této otázce. Vnímáte ten příliv energie…? Ego má okamžitou odpověď, která nic neřeší, ale naopak nás omezuje v dualitě.

Napravujeme jak fyzické, tak psychické problémy. Rozpouštíme staré, nepotřebné programy, systémy přesvědčení, emoce apod. Funguje to podobně, jako když zmáčknete tlačítko DELETE u vašeho počítače. Je to taková síla, že při terapii je nutné odložit hodinky, protože probíhající energie jsou schopné je zničit. Výborné výsledky jsou u léčení autismu, Alzheimerovy choroby a podobných psychických onemocnění. Na fyzické úrovni nejsou výjimkou navrácení vybočených kyčlí v průběhu terapie, které měl klient špatné od narození, nebo zapadnutí vyhřezlé plotýnky zpět. Co si kdo dovolí, to je i možné…

Access Bars® je poměrně jednoduchá, ale velice účinná technika, kterou se může naučit každý. Můžete si udělat jednodenní intenzivní kurz a vylepšit život sobě, druhým i planetě Zemi. Těším se na vás na kurzu, nebo na terapii. Vše ke mně přichází s lehkostí radostí a láskou.

Jan Horáček

terapeut, kouč, lektor osobního rozvoje

www.accessacademy.cz, www.zazrakyvpraxi.cz

Autor článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v neděli 17.9. 2017 v Učebně B od 11.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 600 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život