• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

27.-29.10.2017
50. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

16.9.–17.9.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Uvědomuji si, že jsem pravděpodobně nezvolila nejlepší název přednášky, ani jsem slovo semetrika nenašla v pravopisných pravidlech. Přesto občas na někoho, kdo by se dal tímto termínem nazvat, ve společnosti narazíme.

Však ruku na srdce, málokdo by si asi dokázal přiznat, že by do této kategorie také mohl patřit. Řekněme tedy - proč se z žen stávají nespokojené ženy. Je spousta důvodů k nespokojenosti, které bychom mohli dlouhodobě rozebírat, meditovat nad nimi, diskutovat, řešit v různých terapiích nebo si nechat případně předepsat prášky na uklidnění, s čímž se u klientů, kteří přicházejí poprvé, setkávám čím dál tím častěji. V naději správného řešení a pozitivního myšlení se skrývá často past. Ona totiž cesta k sobě není jen procházka růžovým sadem, přináší i staré zasunuté rány a bolesti.

Sama dobře znám, že vás zaručená metoda může lehce odvést z vaší jedinečné cesty, chytneme se nějaké berličky a myslíme si, že máme vyhráno. Jenže, možná znáte pořekadlo: myslet, znamená houby vědět.

Důležité je, zda se cítíme skutečně dobře a plně věříme samy sobě, svým pocitům, nebo jsme uvěřili našim negativním myšlenkám, na základě toho, co nám kdy bylo řečeno. Určitě budete se mnou souhlasit, že bez sebelásky, komunikace s vlastní duší, srdcem, intuicí i zdravým rozumem nemůže být žádná žena spokojená. Jak to však udělat, když najednou nevíme kudy kam, je někdy nelehká a dlouhodobější záležitost.

Aby žena vyzařovala svoji skutečnou podstatu, lásku a mohla být se sebou v souladu, je potřeba převzít zodpovědnost za to, jak se cítí a učinit vše pro to, aby její myšlenky směřovaly ke spokojenějšímu životu. Problémy si vymýšlíme, ve skutečnosti neexistují. Nikdo a nic nemůže za to, že se máme špatně, jen my sami a náš vnitřní odpor. Možná proto, že se bereme příliš vážně nebo proto, že vše moc řešíme, se nám nedaří. Na přednášce se budeme také bavit o tlaku společnosti, sexualitě, hierarchii rodiny i zálibách, nebo roli oběti a manipulaci.

Povíme si o naší vnitřní neomylné navigaci a podíváme se i na praktické ukázky, jak může být ženám lépe, neboť si to zaslouží ony i jejich rodiny. Velký vliv v tom mají samozřejmě i muži, pro které mám možná taky pár postřehů, takže se těším na všechny, kdo ucítí, že se máme setkat a společně se pobavit. Všichni se učíme od života, a jak řekl jedem moudrý muž - jsme jen jednu myšlenku od štěstí.

Veronika Franzová

www.bubnovaniterapie.cz

Autorka článku bude na toto téma přednášet na festivalu Miluj svůj život v Plzni v neděli 9.7.2017 v Učebně C od 9.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout