• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

16.-18.02.2018
51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

25.11.–26.11.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Stále je mnoho lidí, kteří trpí úplně zbytečně zdravotními problémy, na které se již osvědčila frekvenční terapie.

To, co umí antibiotika v rámci dnů, dokáží frekvence zvládnout za několik minut či hodin a přitom bez chemie a bez vedlejších efektů. Frekvence umí eliminovat nežádoucí mikroorganismy v těle, čímž se uleví přetíženému imunitnímu systému, který se pak postará o zbytek. Na většinu mikroorganismů a parazitů již známe konkrétní frekvence. Na většinu nemocí již známe příčinu. Například astma způsobují larvičky škrkavek. Stačí 60 minut frekvencí a je po astmatu. Sice se tím zničí pouze jedno vývojové stádium parazita, ale již není potřeba inhalátor s kortikoidy a za 3 dny si vyléčený astmatik vyšlápne do třetího patra a bez dýchacích obtíží. Na likvidaci zbylých stádií škrkavek, které také například způsobují i ekzém, je pak dost času a pro prevenci je dobré terapii čas od času zopakovat. Angína, opar, plané neštovice, mentruační bolesti, rýma, bolest zad, kolen či zubů - to vše se dá vyřešit během 1 hodiny.

Závažnější onemocnění jako cukrovky, rakoviny, Crohnova nemoc a střevní potíže trvají déle a je třeba přidat další detoxikační metody, ale i tady se frekvenční terapie již velmi osvědčila. Proč trpět nespavostí, únavou, průjmy nebo naopak zácpami, chlamydiemi či boreliózou, když i zde se již frekvence osvědčily? Pomocí frekvenční terapie se v Čechách a na Slovensku již léčí statisíce lidí, mezi nimiž jsou i samotní lékaři či zákonodárci. Metoda se stále používá spíše v rámci detoxikačních poraden či v domácnostech a zatím jsou jen desítky lékařů, kteří léčí své pacienty pomocí frekvenční terapie a díky bohu za ně, ale ti mají většinou dlouhou objednávací dobu, takže takových lékařů je potřeba mnohem více. Frekvenční generátory, které si lidé pořizují většinou domů, jsou nejen výbornou investicí do zdraví celé rodiny, ale také často první volbou co udělat, když nás přepadne nějaká nemoc. Pokud lékař diagnostikuje spálovou angínu, stačí pustit frekvence (streptococcus pyogenes) a za 20 minut dojde k úlevě. To je pak nedocenitelné, když máte již zaplacenou dovolenou u moře či na horách a nemůžete kvůli nemoci odjet, nebo naopak, když už jste na dovolené a onemocníte a nemůžete si dovolenou užít. To se pak elektronický pomocník, který dokáže produkovat ty správné frekvence opravdu hodí.

Pro podnikatele, sportovce či jinak velmi výkonné lidi je nemoc velkou časovou a mnohdy i finanční zátěží, ale i pracujícím pak často chybí peníze na výplatě kvůli pracovní neschopnosti. O nákladech pro zdravotní systém ani nemluvě. Jak to tedy celé funguje? Každý mikroorganismus vysílá jeho vlastní frekvence. Tyto frekvence se dají změřit pomocí speciálních měřících přístrojů (FScany), které dokáží skenovat frekvence mikroorganismů. Již známé frekvence jsou uvedeny v knize CAFL (Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí). Pokud již víme, jaký mikroorganismus v těle je, nebo jeho frekvence, tak stačí použít přístroj, který dokáže produkovat tyto frekvence a za pár minut dojde k eliminaci mikroorganismu a člověku se může ulevit od rýmy, bolesti v krku nebo třeba od teploty. Kdo takovou úlevu jednou zažije, tak už raději volí frekvence. Základní informace najdete v knize Revoluce v léčení všech nemocí.

Ing. Václav Vašek

www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout