Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

Stále je mnoho lidí, kteří trpí úplně zbytečně zdravotními problémy, na které se již osvědčila frekvenční terapie.

To, co umí antibiotika v rámci dnů, dokáží frekvence zvládnout za několik minut či hodin a přitom bez chemie a bez vedlejších efektů. Frekvence umí eliminovat nežádoucí mikroorganismy v těle, čímž se uleví přetíženému imunitnímu systému, který se pak postará o zbytek. Na většinu mikroorganismů a parazitů již známe konkrétní frekvence. Na většinu nemocí již známe příčinu. Například astma způsobují larvičky škrkavek. Stačí 60 minut frekvencí a je po astmatu. Sice se tím zničí pouze jedno vývojové stádium parazita, ale již není potřeba inhalátor s kortikoidy a za 3 dny si vyléčený astmatik vyšlápne do třetího patra a bez dýchacích obtíží. Na likvidaci zbylých stádií škrkavek, které také například způsobují i ekzém, je pak dost času a pro prevenci je dobré terapii čas od času zopakovat. Angína, opar, plané neštovice, mentruační bolesti, rýma, bolest zad, kolen či zubů - to vše se dá vyřešit během 1 hodiny.

Závažnější onemocnění jako cukrovky, rakoviny, Crohnova nemoc a střevní potíže trvají déle a je třeba přidat další detoxikační metody, ale i tady se frekvenční terapie již velmi osvědčila. Proč trpět nespavostí, únavou, průjmy nebo naopak zácpami, chlamydiemi či boreliózou, když i zde se již frekvence osvědčily? Pomocí frekvenční terapie se v Čechách a na Slovensku již léčí statisíce lidí, mezi nimiž jsou i samotní lékaři či zákonodárci. Metoda se stále používá spíše v rámci detoxikačních poraden či v domácnostech a zatím jsou jen desítky lékařů, kteří léčí své pacienty pomocí frekvenční terapie a díky bohu za ně, ale ti mají většinou dlouhou objednávací dobu, takže takových lékařů je potřeba mnohem více. Frekvenční generátory, které si lidé pořizují většinou domů, jsou nejen výbornou investicí do zdraví celé rodiny, ale také často první volbou co udělat, když nás přepadne nějaká nemoc. Pokud lékař diagnostikuje spálovou angínu, stačí pustit frekvence (streptococcus pyogenes) a za 20 minut dojde k úlevě. To je pak nedocenitelné, když máte již zaplacenou dovolenou u moře či na horách a nemůžete kvůli nemoci odjet, nebo naopak, když už jste na dovolené a onemocníte a nemůžete si dovolenou užít. To se pak elektronický pomocník, který dokáže produkovat ty správné frekvence opravdu hodí.

Pro podnikatele, sportovce či jinak velmi výkonné lidi je nemoc velkou časovou a mnohdy i finanční zátěží, ale i pracujícím pak často chybí peníze na výplatě kvůli pracovní neschopnosti. O nákladech pro zdravotní systém ani nemluvě. Jak to tedy celé funguje? Každý mikroorganismus vysílá jeho vlastní frekvence. Tyto frekvence se dají změřit pomocí speciálních měřících přístrojů (FScany), které dokáží skenovat frekvence mikroorganismů. Již známé frekvence jsou uvedeny v knize CAFL (Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí). Pokud již víme, jaký mikroorganismus v těle je, nebo jeho frekvence, tak stačí použít přístroj, který dokáže produkovat tyto frekvence a za pár minut dojde k eliminaci mikroorganismu a člověku se může ulevit od rýmy, bolesti v krku nebo třeba od teploty. Kdo takovou úlevu jednou zažije, tak už raději volí frekvence. Základní informace najdete v knize Revoluce v léčení všech nemocí.

Ing. Václav Vašek

www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 564 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život