• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

27.-29.10.2017
50. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

16.9.–17.9.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

 

Incident v Roswellu je určitě tím nejznámějším případem sestřelení mimozemšťanů, ke kterému mělo dojít 8.7.1947. Zveřejněné memorandum z 22.3.1950 z archivů FBI informuje, že na místě havárie byly nalezeny tři létající metalické objekty mimozemského původu (ETV). Zpráva dále zmiňuje, že v jednom z ETV byly objeveny 3 mimozemské humanoidní bytosti (ET) vysoké asi 60 cm oblečené do těsného obleku. ET neměly žádné uši, jen dírky místo nosu, velké oči pod černými čočkami a malá ústa. Měly jen 4 prsty na rukou a nohou. Jen jeden z ET prý přežil až do roku 1952. Těla ostatních byla zmrazena a odeslána na vojenskou leteckou základu US Peterson.

Když poprvé sonda Viking 1 (NASA) odeslala fotografie města Cydonia a Tváře na Marsu, vedly se vášnivé diskuse o tom, zda je to skutečné nebo optický klam. Zveřejněná zpráva archivu CIA informuje, že v r. 1984 CIA zaměstnávala tým lidí schopných dálkového pozorování - nahlížení vnitřním zrakem. Členem týmu byl Ingo Swann, který byl 9.5.1984 požádán, aby se svojí pozorností nahlížel na povrch Marsu a ověřil autenticitu fotografií. Současně byl požádán, aby se vrátil zpět v čase o jeden milion let do minulosti a zkoumal důvody, které způsobily zpustošení Marsu. Jeho vědomí se zde setkalo s více než 3 metrovými humanoidními bytostmi s protáhlými lebkami. Dozvěděl se, že obyvatelé Marsu vymírají a hledají nové útočiště mj. nejspíše i na Zemi.

Podle zprávy CIA v r. 1991 došlo nad ruským vojenským cvičištěm pro testovaní raketových střel k sestřelení ETV. Objekt se zřítil k zemi. Po dopadu v něm byla vidět díra nejspíše v místě zásahu. Z ní vylezly tři ET připomínající malé grays. Všichni vojáci s úžasem pozorovali, jak se tři bytosti náhle spojily v jednu jedinou uvnitř světelné koule, která náhle explodovala. Exploze způsobila, že všichni vojáci v zorném poli výbuchu doslova zkameněli. Jen těch pár, kteří se nevystavili záření, mohlo následně podat osobní svědectví. Na místě zůstal na zemi jen poničený ETV, který byl následně zabaven ruskými tajnými službami pro další zkoumání.

(8.7.1947) FBI oběžník 6751 s klasifikací TOP SECRET podává zprávu o dlouhodobém pozorování ET/ETV. Podle ní jsou ETV řízeny na dálku, anebo přímo ET. ET se zajímají o možnost usadit se na Zemi. ET jsou podobní lidem, jsou ale mnohem vyšší. Přicházejí z jiné paralelní dimenze, která je úzce spojená s tou naší. Jejich ETV používají obranné energetické štíty schopné zničit jakýkoliv náš vojenský objekt. Kdykoliv se mohou pro nás stát neviditelnými. Jejich svět je svým charakterem fungování blízký astrálnímu světu.

Mnoho respektovaných lidí prohlásilo, že ET je reálný fenomén. Michal Gorbačov, bývalý RU prezident: Fenomén ET existuje a je třeba jej brát vážně. Harry S. Truman, bývalý US prezident: Mohu vás ujistit, že ETV jsou skutečné, a že nebyly postaveny žádnou silou na Zemi. Gordon Cooper, 1. US astronaut: Věřím, že tito ETV a jejich posádky navštěvují naši planetu z jiných planet, a že jsou více technologicky rozvinuté, než my na této planetě.

Tohle je jen pár zrnek v poušti dějin. Stále je co objevovat a zkoumat. Pojďme společně podpořit proces Odhalení. Chcete vědět více?

Přijďte na přednášku na festivalu Miluj svůj život v Plzni, která se na toto téma uskuteční v sobotu 8.7.2017 v Učebně C od 17.00 hod.

Těší se na vás Jan Sueneé Marek, šéfredaktor Sueneé Universe

www.suenee.cz

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout