• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

27.-29.10.2017
50. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

16.9.–17.9.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Tak jako z data narození můžeme zjistit jaký je náš charakter, i jméno a příjmení a další osobní údaje jako je např. adresa bydliště vyzařují svou energii a dávají nám informace, co nám do našeho života přinášejí. Jelikož datum narození je dané, nemůže obsahovat všechny energie z čísel od 1 po 9 a vždy nám v něm nějaká čísla chybí, mělo by jej právě jméno a příjmení dobře doplňovat. Převedeme tedy písmena na čísla podle pythagorejské tabulky, kde jak vidíme, má každé písmeno v abecedě přiřazeno nějaké číslo. Poté si tato čísla ve jménu i v příjmení sečteme a z výsledku se dozvíme, co znamenají, což si určíme dle charakteristiky.

 

A  B  C  D  E  F  G  H  I

J  K  L  M  N  O  P  Q  R

S  T  U  V  W  X  Y  Z  _

1  2  3  4  5  6  7  8  9

 

      4 1 9 9 5 =30 =3    5 6 4 1 =16 =7    3+7 =10 =1

Např. M A R I E           N O V Á

 

Ovšem záleží na našich rodičích, kteří nám jméno vybírají a jejichž příjmení dostaneme do vínku, jestli je volba šťastná nebo naopak může způsobit problémy v životě. Pokud se rozhodují na základě vedení své intuice a budoucí maminka se ještě napojí na dítě, které jí dá znamení, že jméno je to pravé, pak takový člověk je s ním ve svém životě spokojený.

V případě, že rodiče podlehnou svému přání a pojmenují své dítě po sobě nebo po někom z rodiny může to být problematické. Dochází totiž často k očekávání, že bude jako jeho jmenovec, což se většinou nesplní a může to přinést zklamání. Ještě větší nesnáze mohou nastat, pokud dítě dostane jméno, které je karmicky zatížené, to pak často pociťuje v životě těžké zkoušky, se kterými se nelehko vyrovnává. K takovým jménům patří např. Zdeněk, Vojtěch nebo Irena, Darina aj. Protože stále více přibývá rodičů, kteří si tyto zákonitosti uvědomují a neberou volbu jména pro svého potomka na lehkou váhu, vyhledají pro tento účel službu numerologa, který jim má pomoci se správným výběrem i vzhledem k období předpokládaného narození.

V mé praxi zažívám spoustu zajímavých příběhů, ze kterých můžu pro zajímavost uvést následující. Rodiče se domluvili, že své dítě pojmenují po sobě a protože věděli, že se má narodit chlapec, jméno měl nosit po otci, tedy Vojtěch. Chtěli se ovšem přece jen ujistit, že je to dobré jméno pro syna a s touto žádostí se obrátili na mě. Když jsem jim sdělila, že jméno je karmicky zatížené a mohlo by způsobit chlapci zbytečné zkoušky v různých oblastech života, začali uvažovat o změně. Protože sám budoucí otec cítil, že s tímto jménem to nemá v životě jednoduché, ptala jsem se ženy, jestli intuitivně necítila jiné jméno, když se napojila na své miminko v bříšku a ona mi odpověděla, ano že jí přišlo jméno Martin. A tak jsem jim provedla výklad jména a se spojením s příjmením jsem zjistila, že pro dítě je velmi vhodné a dodá mu sebedůvěru, kterou otec postrádal. A tak se rodiče domluvili a dali synovi jméno Martin, což mu ještě do jeho data narození doplnilo chybějící energie čísel.

Bc. Dagmar Halotová

Autorka článku bude na toto téma přednášet na festivalu Miluj svůj život v Plzni v sobotu 8.7.2017 v Učebně C od 9.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout