• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

16.-18.02.2018
51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

25.11.–26.11.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Velkým problémem naší moderní společnosti je stále rostoucí výskyt civilizačních nemocí, mezi které patří i rakovina.

Snad každý, kdo se zajímá o své zdraví, již slyšel v této souvislosti jméno Dr. Johanny Budwig (1908-2003). Tato světoznámá německá vědkyně se věnovala celý svůj život výzkumu vzniku a léčení rakoviny a vlivu lněného oleje na zdravotní stav lidského těla. Od 60 let minulého století až do doby těsně před svou smrtí velice úspěšně léčila pacienty, kteří se k ní sjížděli z celého světa. Mnoho jejích kolegů vědců i lékařů zastávalo stejný názor jako ona: na náš zdravotní stav má ohromný vliv, jaké tuky jsou obsaženy v tom, co jíme.

Jestliže jsou to za studena lisované, tepelně ani jinak nezpracované kvalitní rostlinné oleje, které obsahují správnou kombinaci Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin, pak se naše tělo dokáže vyrovnat s mnohými negativními vlivy. Nejvhodnějším olejem je za studena lisovaný lněný olej a nejvhodnější bílkovinou je netučný tvaroh. Jestliže ale jíme průmyslově zpracované potraviny plné tepelně a/nebo chemicky zpracovaných tuků (margariny) nebo si tyto „špatné“ tuky vyrábíme doma na pánvi při vaření, naše zdraví se pomalu ale jistě horší. Vznikají tzv. civilizační nemoci, mezi které patří únava, dušnost, alergie, astma, zažívací problémy, deprese, bolesti kloubů, artróza a revmatická onemocnění, kardiovaskulární problémy, cukrovka a nakonec rakovina.

Olejovo-bílkovinová strava paní Dr. Budwig není pouze krém, vytvořený mixováním lněného oleje, netučného tvarohu, trošky mléka, popř. medu, ale je to jednoduchý systém stravování, který popisuje, co celý den jíst. Ale nejen to. Důležité je, co si oblékáme, zda se obklopujeme věcmi z přírodních materiálů, zda chodíme každý den na dostatečně dlouhou dobu ven, ale i to, s jakými lidmi se stýkáme, jak myslíme, zda jsme nebo nejsme ve dlouhodobém stresu. Záleží tedy nejen na materiálních věcech jako je strava, oblečení, ložní prádlo, nábytek, ale velkou měrou i na naší duši, na naší psychice.

Ze své praxe vím, že jestliže člověk přesně dodržuje všechny pokyny paní Dr. Budwig, jeho zdravotní stav se velice rychle lepší. Zažila jsem to sama na vlastní kůži a jsem opravdu ráda, že mi totéž potvrzují i moji klienti. U jednoho z nich např. jeho ošetřující lékař během krátké doby dodržování této stravy (cca 6 týdnů) konstatoval takové zlepšení zdravotního stavu, že upustil od operace, chemoterapie i ozařování. Pacient dochází na kontroly a dále dodržuje olejovo-bílkovinovou stravu. Samozřejmě se velice zlepšil i jeho psychický stav.

Přímo na festivalu Miluj svůj život v Plzni si můžete zakoupit dvě knihy, které jsem během svého studia u jediného žáka paní Dr. Budwig, přeložila do českého jazyka.

Mgr. Helena Cmurová 

Na mé přednášce na festivalu Miluj svůj život v Plzni v sobotu 8.7. 2017 v 17 hodin se konkrétně dozvíte, proč je tak důležitý kvalitní lněný olej a netučný tvaroh, jak a proč tato strava působí a také jak si vyrobit nejdůležitější složky této stravy, tedy olejovo-lněný krém, linomel a oleolux.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout